Regulamin Newsroomu

Każdy może umieścić swojego newsa na stronie głównej portalu. Wystarczy, że masz jakąś ważną informację, stworzysz w tym dziale odpowiedni wątek i poprawnie napiszesz artykuł - wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafi on na stronę główną i przeczytają go tysiące osób.

Regulamin Newsroomu

przez Noob » 17 lut 2011 15:18

Twórz z nami portal SmartFan.pl Osoby, które będą pisać dobre artykuły - być może otrzymają propozycję stałej współpracy z naszą redakcją.

Ogólne zasady pisania artykułów:

  • artykuł koniecznie musi posiadać chociaż jedno zdjęcie, dobrze, aby jego szerokość nie przekraczała 600px
  • artykuły pisanie niestarannie, z błędami ortograficznymi, językowymi, literówkami itp. nie będą brane pod uwagę
  • artykuł powinien być wyczerpujący, napisany poprawną polszczyzną i koniecznie zawierać ok. 1000 znaków (ze spacjami).
  • artykuł pod żadnym względem nie może być skopiowany z innych stron (skończy się to banem!), fragmentów też nie kopiujemy, można za to tłumaczyć artykuły z zagranicznych serwisów

Każdy artykuł będzie sprawdzany, szczególnie pod względem kopiowania z innych serwisów. Jeśli artykuł przejdzie weryfikację - trafi na stronę główną portalu, do odpowiedniej kategorii - i zostanie podpisany ksywką lub imieniem i nazwiskiem autora (dowolność wyboru).
Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 paź 2010 18:39


Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!
 

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron