Samsung Galaxy Note III (Note 3) - przykładowe zdjęcie

Każdy może umieścić swojego newsa na stronie głównej portalu. Wystarczy, że masz jakąś ważną informację, stworzysz w tym dziale odpowiedni wątek i poprawnie napiszesz artykuł - wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafi on na stronę główną i przeczytają go tysiące osób.

Samsung Galaxy Note III (Note 3) - przykładowe zdjęcie

przez Pyrto » 18 maja 2013 15:34

Nie pytajcie skąd, ale mam (raczej pewne) zdjęcie, zrobione Note III N7200. Oczywiście nie jestem na 100% przekonany, że jest prawdziwe. Warto jednak, żebyście je obejrzeli.
Załączniki
n3.jpg
Zaawansowany

Re: Samsung Galaxy Note III (Note 3) - przykładowe zdjęcie

przez Pantsless » 18 maja 2013 15:47

Dane EXIF faktycznie potwierdzają to, co mówisz. Czyżby więc Samsung już testował Note 3?
Zaawansowany

przez Karl » 18 maja 2013 16:18

Skąd to masz?! Faktycznie wygląda na real. Już kiedyś w naszym kraju były tego typu przecieki. Wiem, że Samsung ma u nas (chyba w Łodzi) jakieś centrum rozwojowe, do którego Note III mógłby trafić.
Karl

przez Vini » 18 maja 2013 17:04

Z utęsknieniem czekam na Note III i mam nadzieję, że nie będzie to tylko trochę podkręcony i powiększony wariant S4. Ze zdjęcia, które podesłałeś wynika, że kamerka będzie niestety taka sama :ugeek:
Ekspert

przez Geek » 09 lip 2013 08:05

Szczerze mówiąc chciałbym, aby Note III był jednak wyposażony chociaż w lepszy obiektyw, np. o jasności f/1.8. No ale trudno, może chociaż dostaniemy w nim głośniki stereo, bo seria Note aż się o to prosi.

Ostatnio przesunięty w górę 09 lip 2013 08:05 przez: Anonymous.
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!