Jaki wybrać SmartFon

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Jaki wybrać SmartFon

przez teresa » 24 wrz 2018 06:47

natasza napisał(a):
teresa napisał(a):
natasza napisał(a):Ja proponuję też Prime 18x9 LTE, zapowiada się naprawdę fajnie.

Ja go sobie zamówiłam i mam nadzieję, że będzie bardzo fajny.

I jak, dotarł? Jak się sprawuje?

Jak na razie sprawuje się całkiem dobrze, jest bardzo fajny ;)
teresa

Re: Jaki wybrać SmartFon -oto jest pytanie

przez JanekO » 05 paź 2018 19:22

Marek i modeli na tysiące - do wyboru i do koloru. Jest jedna pewna marka, którą ja osobiście doceniam za niezłą technologię.
Jak dobrać smartfon ? Cały artykuł , który omawia co brać pod wagę i dlaczego właśnie to a nie co innego.

http://www.abc-wiedzy.pl/mega-propozycje/technonowinki/jaki-smartfon-aparat-fotograficzny-i-sluchawki-kupic
JanekO

przez Jagna » 23 sty 2019 16:27

Przychylam się raczej do wyboru czegoś z palety Sony choćby ze względu na to, jak dobrą optykę mają te telefony. Jeżeli zależy ci na wykonywaniu dobrych zdjęć i nie tylko, to w mojej ocenie dobrym wyborem będzie najnowsza Xperia Z3, o której więcej przeczytasz m.in. tutaj: https://cyfrowaekonomia.pl/sztuczna-int ... peria-xz3/
Użytkownik

przez Jancio » 19 sie 2019 11:07

Na twoim miejscu zdecydowałbym się na model MS553 LTE od Maxcoma. Czterordzeniowy z androidem i dual simem i 2gb ram. Rozsądna i funkcjonalna alternatywa dla tych wszystkich marek, gdzie płacisz głównie za znaczek.
Jancio

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona