Słuchawki do HTC

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Słuchawki do HTC

przez xPerseusz » 14 lis 2013 22:51

Witam, od około miesiąca posiadam HTC 8s który jak wiadomo posiada technologię Beats Audio.
Mam zamiar kupić nowe słuchawki ale tu pojawia się problem, nie mam 400 zł na słuchawki od beats.
-Moje pytanie brzmi czy słuchawki innej firmy nie popsują efektu?
-Jeśli nie czy znacie jakieś dobrze sprawujące się do 100zł?
xPerseusz

Re: Słuchawki do HTC

przez Marvi » 15 lis 2013 04:20

Beats Audio to tak naprawdę jedynie efekt programowy a nie sprzętowy, więc każde inne słuchawki dadzą radę. Do 100 zł niezłym wyborem są słuchawki PIONEER SE-M290, ale napisz jakie chcesz douszne, czy nauszne?
Marvi

przez xPerseusz » 15 lis 2013 18:46

Raczej wole douszne. Ale nauszne też mogą być.
xPerseusz

przez Pantsless » 16 lis 2013 20:56

- a-JAYS One
- Denon AH-C260
- SoundMagic MP21
- Sennheiser CX 200 STREET II
Zaawansowany

przez seba123 » 28 lis 2013 17:49

Jak interesują Cię douszne to osobiście polecam NuForce NE-600M. Świetnie tłumią, więc nie słychać ludzi w komunikacji, a dodatkowo mają głębokie brzmienie. Po kilku miesiącach intensywnego użytkowania jeszcze ani razu nie miałem z nimi problemu, (nawet je raz wyprałem i dalej śmigają!). Poleciłem również znajomej NuForce i kupiła jakiś wyższy model i też jest zadowolona.

Przed zakupem poczytałem kilka recenzji, wszystkie miały pozytywne opinie o tym, a zastanawiałem się też pomiędzy Brainwavz M1, jeśli NuForce z jakiś względów Ci nie pasuja.
seba123

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!