Który smartfon jest lepszy: Sony Xperia M czt Samsung Galaxy

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który smartfon jest lepszy: Sony Xperia M czt Samsung Galaxy

przez Faledin » 15 lis 2013 19:13

Witam.
Po wielu, wielu przemysleniach odnośnie smartfonów, pozostały mi te dwa modele. Telefon, oprócz rozmów i smsów, potrzebny mi będzie do korzystania z internetu, czytanie e-booków, gier (ale nie do przesady) i ogólnie aplikacji Google Play. Niepokoi mnie fakt, że Xperia nie ma wymiennej baterii i w razie czego, będę postawiona pod ścianą. Jaka jest Wasza opinia? Dziękuję za wszelką pomoc.:)
Faledin

Re: Który smartfon jest lepszy: Sony Xperia M czt Samsung Ga

przez Faledin » 15 lis 2013 19:14

Przepraszam za błąd w pytaniu. Chodzu o Samsunga Galaxy Core.
Faledin

Re: Który smartfon jest lepszy: Sony Xperia M czt Samsung Ga

przez Pantsless » 16 lis 2013 21:11

Witaj,

niewymienna bateria to nie problem, powinna spokojnie wytrzymać dwa lata użytkowania. Jeśli martwisz się, że w razie wyładowania nie będziesz mogła wymienić na drugą, naładowaną - to w sklepach można kupić takie akumulatory z wejściem USB, które normalnie ładują smartfona. Ich gabaryty zależą od pojemności, ale to rozwiązuje wiele problemów.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!