Jaki telefon wybrać

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon wybrać

przez Lukaszek » 17 lis 2013 22:05

Siemka . Jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jaki telefon wybrać i co polecacie .

Telefon chciałbym kupić max do 800 zl . Myślałem nad Samsun Galaxy s II Ponieważ z tego c oczytałem ,oglądałem i widziałem to całkiem niezły Smartfon lecz nie znam się na tym do końca więc czekam na wasze propozycje . Chciałbym telefon z przyzwoitym system dobry do słuchania muzyki , sms'owania , i jakiś gierek do umilenia czasu .

Czekam na propozycje z góry dzięki ;D .
Lukaszek

Re: Jaki telefon wybrać

przez Geek » 17 lis 2013 22:36

Hej,

SGS2 to dobry wybór, ale w tej cenie jest sporo dobrych smartfonów. Popatrz też na Sony Xperię T - niezła wydajność, sporo pamięci, duży ładny ekran itp. Możesz też poczekać na Moto G: http://smartfan.pl/motorola-moto-g-ofic ... droid-4-3/
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!