tablet

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

tablet

przez mali » 17 lis 2013 23:36

Witam,
poszukuję tabletu 7 albo 8 cali w cenie do 1000 zł. Głównie będzie używany do oglądania zdjęć, filmów i neta. Zastanawiam się obecnie nad LENOVO IdeaTab A3000, samsung galaxy tab 3 T210, Tablet SAMSUNG Galaxy Tab 3 7.0 8GB i asus google nexus 7 16bg (minus tego ostatniego to brak slotu karty pamięci, a to ma dla mnie znaczenie). Proszę o pomoc.
-
mali

Re: tablet

przez Karl » 18 lis 2013 08:40

Hej,

no ja bym mimo wszystko kupił Nexusa 7 II, a jeśli potrzebujesz więcej pamięci to kup tego z 32GB. Niestety on trochę Twój budżet może przekroczyć, o jakieś 100 zł. Ale sprzęt jest tego wart, zapewniam Cię. Kuszący jest też Nexus 7 poprzedniej generacji, który w wersji 32GB kosztuje jakieś 700 zł. Te sprzęty dostają m.in. aktualizacje bezpośrednio od Google, a to gigantyczny plus. Poza tym ich wykonanie, komponenty itp. - majstersztyk.

Z Lenovo miałem kiedyś do czynienia i średnio mi pasował, szczególnie ze względu na ekran. Samsung fajny (szczególnie ten z 8-calowym ekranem), ale Nexusem 7 2013 nie ma porównania.
Karl

przez adi » 18 lis 2013 17:59

A wybierając między tabletem samsung galaxy tab 3 T210 a asus memo pad 7 który kupić?
adi

przez Pantsless » 18 lis 2013 19:18

Chodzi Ci o Asus Memo Pad HD7? Jeśli tak, to jest według mnie lepszy niż Samsung Galaxy Tab 3 7.0. Asus ma przede wszystkim lepszy ekran o rozdzielczości HD i w dodatku IPS (lepsze kąty widzenia i widoczność na słońcu), ma też lepszą kamerę (5MP zamiast 3.15MP). Pod względem wydajności lekką przewagę według mnie ma Asus. Podsumowując - Asus lepszy.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!