Samsung Ace 3

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Ace 3

przez Jole » 21 lis 2013 18:52

Co myslicie o Samsungu Ace 3, który pojawił się w ofercie Plusa?, miałem brać Xperie M przy przedłużeniu umowy ale teraz zastanawiam się jeszcze nad Ace 3.
Jole

Re: Samsung Ace 3

przez Kuba1 » 21 lis 2013 20:59

Jeżeli ja bym wybierał, to bez zastanowienia Ace 3, telefon jest świetny, ma fajny 4 calowy wyświetlacz 480x800, co daje bardzo dobry efekt. Nie wiem co Ci o nim opisać, bo nie wiem na co uwagę swoją skupiasz w smartfonie.
Kuba1

przez Jole » 21 lis 2013 21:36

Z tego co wiem to akurat wyświetlacze maja takie same oba modele. Prosiłbym kogoś kto sie bardziej w tym orientuje o ogólne porównanie, który smartfon wypada korzystniej.
Jole

przez Hans » 21 lis 2013 23:17

Ogólnie te dwa modele są do siebie bardzo zbliżone, tyle samo RAM, pamięci wewnętrznej (no chyba, że bierzesz wersję z LTE), takie same aparaty (jednak Samsung chyba zrobi ładniejsze foty). Za to Xperia M ma większą baterię (1750 mAh vs 1500 mAh), no i M ma o wiele wydajniejszy chipset z rdzeniami Krait i grafą Adreno 305, która już na starcie gromi Cortex-A9 z Ace 3. Ja tam bym chyba wybrał Sony, bo Galaxy Ace 3 nie dysponuje w tej kwestii żadną przewagą i jest nawet dużo gorszy.
Hans

przez Jole » 22 lis 2013 11:00

Właśnie w Plusie jest dostępna ta wersja LTE. I w tym wypadku w moim abonamencie Ace 3 jest o 200 zł droższy niż Xperia M. I pytanie brzmi czy warto te 2 stówki dopłacić do Ace 3 LTE ?
Jole

przez Geek » 22 lis 2013 12:22

Wersja LTE jest ogólnie dużo fajniejsza i jeśli chcesz brać Samsunga, to właśnie tylko tą wersję z LTE, bo ma większą baterię, ciut lepszy procek i dwa razy więcej pamięci. Ja chyba bym jednak nie dopłacał do Samsunga, tylko brał Sony - no chyba, że chcesz nałogowo grać, to wtedy 4GB pamięci M może być za mało.
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!