Smartfon do ok 700 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do ok 700 zł

przez SzK » 21 lis 2013 19:54

Szukałem wątków, ale nie ma nic co by pasowało do moich wymagań:
-Ekran max ok. 4"
-W miarę wytrzymała bateria, żeby min. 2 dni mogła wytrzymać
-Płynność
-Dobry zasięg
-Dobre spasowanie elementów (żeby nie trzeszczało itp.)
-W miarę dobra jakość odtwarzania filmów
-Gry niezbyt wymagające typu Angry Birds i podobne.
-System dowolny

Moje użytkowanie będzie wyglądało mniej więcej tak, że telefon będzie używany do dzwonienia, kilka razy na godzinę "wskakiwanie" na internet, żeby sprawdzić facebooka, coś do szkoły itp., oglądnięcie filmu z "dysku", lub youtube. Niewykluczone, że przyda się dobry GPS. Im telefon będzie wytrzymalszy na różnego rodzaju uszkodzenia tym lepiej, ale nie jest to mój piorytet. Co tu więcej mówić. Czekam na propozycję, ja kilka znalazłem, ale wolę ich nie wyjawiać - poczekam co powiecie.
SzK

Re: Smartfon do ok 700 zł

przez Olek » 21 lis 2013 20:55

Ja bym Ci polecił Kruger&Matz Live, bardzo ciekawy smartfon, firma mi z początku nie znana, ale od miesiąca posiadam Kruger&Matz Live, wszystko dobrze spasowane, tylko jest jeden mankament, jak masz wpięte słuchawki, to musisz je wyjąć do rozmowy, bo głośnik nie działa, ale tak wszystko bez zarzutu, telefon jak najbardziej polecam jako użytkownik.
Olek

przez SzK » 21 lis 2013 21:11

Nad Livem też myślałem, ale ekran trochę duży mi się wydaje. Musiałbym go wziąć do ręki, żeby ocenić czy nie będzie za duży.
SzK

przez Karl » 21 lis 2013 23:07

To może Kruger&Matz Mist? Telefon naprawdę doskonały praktycznie pod każdym względem - wykonanie cudo, podzespoły z powodzeniem starczą, ekran przepiękny jak w najlepszych HTC.
Karl

przez SzK » 24 lis 2013 12:35

Co myślicie o SGS II?
SzK

przez Zgredzik » 24 lis 2013 16:13

Ale mówisz o SGS II czy SGS II Plus, bo ten drugi jest niestety od tego pierwszego gorszy, Samsung go mocno poobcinał żeby zmniejszyć koszt produkcji. A tak ogólnie, to świetny smartfon, z przepięknym ekranem, dość świeżymi aktualizacjami, fajnym aparatem itp. Oczywiście do najnowszych flagowców mu daleko, ale spokojnie w swojej cenie daje radę.
Zgredzik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!