smartfon do 800zl

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 800zl

przez babakusz » 22 lis 2013 10:20

czesc, chce wymienic moja nokie, model blizej niezidentyfikowany na jakiegos smartfona i tu zaczynaja sie schody, bo nie znam sie na tym w ogole. najbardziej zalezy mi na plynnosci, dobrym ekranie i baterii. plusem byloby tez wejscie na dwie karty sim oraz android. telefon ma byc uzywany glownie do rozmow, internetu oraz odtwarzania AV, w mniejszym stopniu do gier. nie bardzo zalezy mi natomiast na robieniu dobrej jakosci zdjec czy filmow. myslalem nad htc desire (ten z beats audio) oraz blackberry, bo nie jestem fanem dotykowej klawiatury.
babakusz

Re: smartfon do 800zl

przez Geek » 22 lis 2013 12:20

Witaj,

to może jeśli masz Nokię - dalej pociągnąłbyś tą tradycję i kupił np. Lumię 520 albo 625? Bardzo fajne smartfony, ze świetnym dźwiękiem, płynnie chodzące i z dobrymi ekranami. No ale to Windows Phone, a Ty chcesz Android.

Od siebie mogę zaproponować Kruger&Matz Mist - świetnie wykonany smartfon z przyzwoitą wydajnością, nowym Androidem, pięknym ekranem, bardzo poręczny no i ma dual SIM, więc w 100% spełnia Twoje warunki.
Geek

przez babakusz » 22 lis 2013 12:27

tez myslalem nad krugerem, ale uslyszalem o tej marce po raz pierwszy, kiedy zaczalem interesowac sie znalezieniem smartfona dla siebie, co chyba nie jest dobra rekomendacja, chociaz i tak sklanialbym sie bardziej ku wersji live - jest po prostu lepsza, czy myle sie? dodam tylko, ze dotychczas korzystalem z telefonow, ktorych czas dzialania bez podpinania do ladowarki wynosil ok. tygodnia, wiec bateria trzymajaca niecaly 1 dzien (?) w krugerach raczej wrazenia na mnie nie zrobi, a jest to dosc wazne dla mnie kryterium.
babakusz

przez Geek » 22 lis 2013 12:47

Problemem jest tu dual SIM, bo markowi producenci za ten "ficzer" życzą sobie naprawdę sporą kasę. Mógłbyś w takim razie pomyśleć jeszcze nad HTC Desire 500 w wersji z dual SIM, ale nie wiem czy za 800 zeta go dostaniesz.
Geek

przez babakusz » 22 lis 2013 12:52

szczerze mowiac podwojny sim nie jest mi niezbedny, bylby po prostu milym dodatkiem, jesli ma drastyczny wplyw na zywotnosc baterii, to z niego zrezygnuje. waham sie miedzy krugerem a ktoryms htc. ciekaw jestem czy beats audio w htc w znaczacy sposob poprawia jakosc dzwieku?
babakusz

przez Marvi » 22 lis 2013 14:25

Beats Audio to tylko ficzer programowy, więc nie spodziewaj się po nim cudów. Smartfon z dobrym audio a przede wszystkim porządne słuchawki zdziałają dużo więcej.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!