PLAY: Smartfony

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

PLAY: Smartfony

przez ZielonyTruskawka » 23 lis 2013 17:17

witam,mam pytanie, ktory smarfon z oferty MIX mi poleciacie? Cena do 400-500zl. Wszystkie za i przeciw , opisy,uwagi, porownania.
ZielonyTruskawka

Re: PLAY: Smartfony

przez Karl » 24 lis 2013 15:45

hej,

oszalałeś? myślisz, że ktoś będzie wszystkie smartfony z mixa Ci recenzował? Postaraj się i chociaż wymień tu te słuchawki, które Cię interesują.
Karl

przez Geek » 24 lis 2013 17:54

Tak, jak mówi Karl, fajnie by było, gdybyś podał listę smartfonów, które Cię interesują.
Geek

przez ZielonyTruskawka » 24 lis 2013 22:19

bardzo mnie interesi LG F5...ale cena lekko wyskoka... bo inne,to przestarzale pozdespoly..niestety...a tak,to LG L7II,Galaxy Core, moze LG L5II, moze... ZTE Blade G lub Altacel One Touch Star(jakos tak), LG L3II(jesli ma QTraslator)
ZielonyTruskawka

przez Pyrtolotolo » 24 lis 2013 22:39

LG F5 byłby z tego wszystkiego najlepszy. Blade G, One Touch Star, L3 II sobie raczej daruj. Z tego co tu podałeś można się zastanowić nad Galaxy Core, L7 II i L5 II, ze wskazaniem na ten pierwszy. Samsung ma najwięcej pamięci (1GB RAM i 8 GB wewnętrznej), niezły ekran, a i wydajność lepszą niż L7 II (wyżej taktowany procek). L7 II ma za to ciut lepszy aparat, no i większą baterię. L5 II też byłby interesujący, ale ma mało pamięci i tylko 512MB RAM.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!