Tablet z nawigacją

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tablet z nawigacją

przez Mercus » 24 lis 2013 22:34

Witam

Poszukuję tabletu głównie jako nawigacji samochodowej, czyli..
- nie obchodzi mnie jaka będzie duża matryca, jeśli ktoś powie, że korzysta z 10 calowej w samochodzie - chcę 10..jeśli ktoś powie, że to za duża matryca jak na samochód, chcę mniejszą..
- nie obchodzi mnie jak potężne ma "bebechy" tablet..będę wyłącznie korzystać z nawigacji plus internet, filmy i inne duperele..żadnego grania (może raz na ruski rok)..
- przydałoby się aby tablet jeśli, to możliwe w tej cenie, obsługiwał LTE
- proszę o naprawdę rzetelne propozycje, najlepiej osób, które korzystają z tabletu jako nawigacji..

Pozdrawiam
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Użytkownik

Re: Tablet z nawigacją

przez Pyrtolotolo » 24 lis 2013 22:58

Witaj,

w linku podałeś tablet z 10" matrycą, a z wypowiedzi wynika, że chcesz mniejszą, więc nie rozumiem. Ja ze swojej strony mogę polecić Google Nexus 7 2013, jednak w wersji z łącznością GSM zapłacisz za niego powyżej tysiąca złotych, ale według mnie sprzęt jest warty każdej zapłaconej złotówki. Jak nie chcesz tyle wydawać, to może lepiej kupić jakiś dedykowany Nawigowaniu sprzęt, jak np. te Modecoma?
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!