HTC Explorer czy HTC Wildfire S?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

HTC Explorer czy HTC Wildfire S?

przez Misiek » 13 gru 2011 12:16

Proszę o pomoc w wyborze, bo nie wiem, co mam kupić. Czytałem nieco specyfikacje obydwu modeli - z tego co widzę są bardzo podobne, mają nawet te same ekrany. Proszę o pomoc bardziej doświadczone osoby, co wybrać :?:
Misiek

Re: HTC Explorer czy HTC Wildfire S?

przez SmartFan » 13 gru 2011 17:56

Według mnie bardziej opyla się brać Wildfire S. Jest tańszy, ma lepszy aparat a reszta chyba się nie różni od Explorera - więc po co przepłacać? Explorer ma chyba fabrycznie nowszy soft, ale Wildfire S dostał właśnie aktualizację do Android 2.3.5 - więc problemu z tym nie będzie żadnego a kasy jednak troszkę w kieszeni zostanie :D
Zaawansowany

Re: HTC Explorer czy HTC Wildfire S?

przez magda » 03 sie 2012 13:36

Ja mam obecie HTC Explorer . Polecam. Naprawde kosztuje nieco ale warto. Interet działa bardzo szybko, a wrec super szybko. Grafika miodzio. A aparat tutaj kolega napisał że wildfire ma lepszy, w sumie to moze trosze , ale minimalnie. Explorel super lezy w rece poniewaz ma obudowe takjakby z takiej gumy. Moim zdaniem bierz explorera. Naprawde nie zawiedziesz sie. ;)
magda

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!