SGS2 vs SXM

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

SGS2 vs SXM

przez NoName » 26 lis 2013 22:33

Siemanko! Co kupic Xperia M czy Samsung Galaxy S2. Ogolnie lubie firme sony.
Telefon sluzyc mi bedzie do gier a M ma 4gb pamieci ;/
Moze wymiencie mi telefony do 600zl lepsze od SGS2 lub podobne :)
NoName

Re: SGS2 vs SXM

przez Geek » 26 lis 2013 23:18

Hej!

No właśnie te 4GB pamięci trochę przekreślają M jako smartfon do grania. Galaxy S2 w tej roli spisze się według mnie znacznie lepiej, no i ma piękny ekran AMOLED. W cenie do 600 zł można znaleźć też LG F5, który do gier się świetnie nada, chociaż ma gorszy niż S II aparat.
Geek

przez NoName » 27 lis 2013 06:02

No tak. Ale F5 nie ma na allegro do 600zl
Jest tylko jeden. A licytacja jakos mnie nie przekonuje.
A moze Xperia P? Lub Samsung Core?
NoName

przez Karl » 27 lis 2013 08:18

Samsunga Galaxy Core I8260 do gier sobie zupełnie odpuść - jego dwa rdzenie Cortex-A5 i grafa Adreno 203 to żal, przepaść między rdzeniami Krait w Xperii M. To już lepiej byś zrobił, gdybyś kupił Samsunga Galaxy S Advance I9070 - w każdym calu przewyższa Core. Oczywiście od Advance jeszcze lepszy jest Galaxy S II :)

A co do F5, to są też lepsze oferty np. ta: http://allegro.pl/lg-f5-p875-bez-simloc ... 27074.html
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!