smartfon do gier

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do gier

przez soq » 01 gru 2013 13:24

Witam. Szukam telefonu do gier, zeby w miare wszystkie nowe gry chodzily plynnie, do ogladania filmikow na youtube, przegladania internetu. Na dobrym aparacie mi nie zalezy, muzyki na telefonie tez czesto nie slucham. Glownie chodzi mi o gry ;). Cena to okolo 800 zl, max 1000. Moze byc uzywany ;). Na telefonach za bardzo sie nie znam dlatego prosze Was o pomoc ;).
soq

Re: smartfon do gier

przez Erekin » 01 gru 2013 16:30

Do 1000 zł poszukaj juz Sgs 3 - samsung galaxy s3 albo Nexus 4 - Lg nexus 4 :) do gier sie nadadzą :)
Erekin

Re: smartfon do gier

przez Pyrtolotolo » 01 gru 2013 17:51

Ja też polecam Nexusa 4 - tylko tego z 16 GB pamięci, bo 8 to trochę na gry za mało. SGS3 też byłby dobry. Omijaj tylko sprzętu z Windows Phone, bo na ten OS póki co jest mało gierek.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!