Co wybrać?? :D

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co wybrać?? :D

przez Ozzie » 01 gru 2013 19:18

Witam jestem w orange biznes - więcej za mniej 32zł (Korzystny 150) i zastanawiam się nad 2 smartfonami a mianowicie Samsungiem galaxy core plus i HTC desire 300 Chyba że macie coś lepszego w tej cenie w abonamencie :D
Ozzie

Re: Co wybrać?? :D

przez Mazi » 01 gru 2013 19:34

Nikt tutaj nie będzie Ci przeglądał abonamentu i dostepnych w nim modeli telefonów. Sam musisz dać propozycje. Te które podałeś, nie powala ani jeden ani drugi ale mimo wszystko lepiej wypada Core.
Mazi

przez Ozzie » 01 gru 2013 19:46

No w sumie racja to dobra popodaje co jeszcze tu mam no to:
Lumia 520
Xperia J
Alcatel One Touch 6012 Idol mini
HTC 8S
No i Galaxy Trend ale to wszystko.
Ozzie

przez Marvi » 01 gru 2013 20:04

A zależy Ci na jakimś systemie operacyjnym? Bo z tych smartfonów fajnie wypadają HTC 8S i Nokia Lumia 520 - ale one na Windowsie Phone 8 chodzą.
Marvi

przez Ozzie » 01 gru 2013 20:14

Nie no jakoś tam specjalnie mi nie zależy tylko że lumie 520 ma mój kolega i przez w sumie najsłabszy procek w gamie nokii chodzi zauważalnie wolniej i nie widać tak bardzo optymalizcji WP
Ozzie

przez Marvi » 01 gru 2013 20:23

Nieprawda, że Lumia 520 ma słaby procek - tam siedzi naprawdę mocny chipset z dwoma rdzeniami Krait, więc dziwię się, że coś Twojemu koledze muli. HTC 8S też jest fajy, ale ma niej pamięci wewnętrznej, więc nie ma się chyba sensu w niego pakować. Ze smartfonów z Androidem ciekawie prezentuje się ten Alcatel - ma niezły ekran IPS, no i pod względem wydajności jest zdecydowanie z tych wszystkich androidowców najmocniejszy. Wadą jego jest to, że ma tylko 4 GB pamięci i mało RAM. Niestety Trend nie wygląda pod tym względem dużo lepiej, nie mówiąc już o Xperii J.

Podsumowując ja bym wybierał albo Lumię 520 albo Alcatela.
Marvi

przez Ozzie » 01 gru 2013 20:30

Dzięki :D Jakby ktoś miał jeszcze coś do napisania to nadal będe zaglądał na ten post bo do 2 tyg mam czas :D
Ozzie

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!