Galaxy S2 czy Xperia M

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Galaxy S2 czy Xperia M

przez Zdzichu » 01 gru 2013 23:28

Siemka. Ktory z smartfonow jest lepszy wydajnosciowo, i lepiej sprawdzi sie w grach 3D ? i ktory ma lepszy wynik w benchmarku antutu.
Zdzichu

Re: Galaxy S2 czy Xperia M

przez Vini » 02 gru 2013 08:12

Wydajnościowo Sony Xperia M zdecydowanie gromi Samsunga Galaxy S II (dwa rdzenie Cortex-A9 i grafika Mali-400MP vs dwa rdzenie Krait i grafika Adreno 305). Problem w tym, że Xperia M ma 4GB pamięci, z czego 2GB zjada OS, więc na gry pozostaje Ci 2GB...
Ekspert

przez Zdzichu » 02 gru 2013 17:10

Mam zamiar zrobic roota wtedy bede mogl przenosic aplikacje i gry ale czy napewno wtedy wystarczy mi pamieci? Jezeli bym mial takie gry jak: GTA VC, NFS MW, Dead Trigger 2, Shadowgun, Dungeon Hunter 4 ??
Zdzichu

przez Marvi » 02 gru 2013 19:04

Po zrootowaniu i kilku czynnościach, które trzeba wykonać (gdzieś miałem nawet poradnik na ten temat) będziesz mógł na Xperii M instalować aplikacje na karcie pamięci. Wystarczy wtedy kupić kartę 32 lub nawet 64GB - i hulaj dusza.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!