który lepszy

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

który lepszy

przez lisu » 02 gru 2013 17:38

witam mam z 600 zł do wydania na telefon zastanawiam się nad
htc 8s
htc desire 200
i wasza propozycja

nie wiem jakby było z desire 200 czy jest opłacalny. telefon ma służyć do jakiś prostych gier sms gg facebook często i internet to już mniej który by sie spisał w tej roli dobrze albo wy macie inne propozycje z góry dzieki za odpowiedź.
lisu

Re: który lepszy

przez Marvi » 02 gru 2013 19:06

Witaj,

Desire 200 to padło najgorsze, nie kupuj tego w życiu. HTC 8S to przy Desire 200 odrzutowiec przy Maluchu! Możesz jeszcze pomyśleć nad Nokią Lumią 520, która ma więcej pamięci niż 8S, a kosztuje w zasadzie tyle samo. Jak chcesz to ciutkę dołóż i kup sobie Motorolę Moto G, która będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.
Marvi

przez lisu » 03 gru 2013 15:58

jakoś htc bardziej mi przypada a ta motorola nie ma slotu na karte sd.
lisu

przez Karl » 03 gru 2013 17:20

A Desire 200 zrobisz za to lipne zdjęcia, system Ci zamuli a 4GB pamięci starczy na jedną grę, bo na karcie SD nie da się ich instalować. To może jakiś Samsung, np. Galaxy S Advance - za 600 zł powinieneś spokojnie jakiegoś znaleźć.
Karl

przez lisu » 03 gru 2013 19:48

na htc 8s nie zapisze na karcie hmm zobacze advance
lisu

przez lisu » 03 gru 2013 21:39

znalazłem htc sensation xe za niecałe 500 na allegro są to oryginały czy nie i jest to telefon troche stary i czy w każdym sereisie mi go naprawią ?
lisu

przez Marvi » 03 gru 2013 21:41

8S ma tylko 4 GB pamięci, a Lumi 520 8GB, co za nią mocno przemawia. Advance byłby niezłym wyborem.

Co do HTC Sensation XE na Allegro, to ludzie je kupują z AliExpress i wiele wskazuje na to, że są to oryginały - jeśli jednak zdecydujesz się na zakup czegoś takiego, to dobrze prześwietl sprzedawcę, żeby był w miarę pewny i nie miał komentarzy w stylu "wcisnął mi podróbę". Czy Sensation XE naprawią w każdym serwisie? Powinni, ale jak chcesz się upewnić to zapytaj w jakimś serwisie.
Marvi

przez lisu » 04 gru 2013 18:01

ok między dwoma sony xperia m i htc sensation xe który
lisu

przez Karl » 04 gru 2013 21:05

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki - Xperia M.
Karl

przez lisu » 04 gru 2013 21:10

kurde jeszcze xperia sola nie wiem mocno odczuwa sie beats audio w htc ?
lisu

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona