Samsung Galaxy Core Plus warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Galaxy Core Plus warto?

przez dudka323 » 02 gru 2013 18:04

Ma ktoś może Samsunga Galaxy Core Plus i mógł by napisać czy dobrze się sprawuje?
dudka323

Re: Samsung Galaxy Core Plus warto?

przez Marvi » 02 gru 2013 19:09

A masz coś innego do wyboru? Core Plus to dobry smartfon, ale nie do wszystkiego. W porównaniu do zwykłego Core poprawili wydajność, ale obcięli ilość pamięci wewnętrznej. Już lepiej kupić Xperię M.
Marvi

przez dudka323 » 02 gru 2013 22:49

Nie mam większego wyboru, ew. Swift l5" albo lumie 520, ale są chyba gorsze od cora plus
dudka323

przez Karl » 03 gru 2013 07:49

A do czego chcesz tego smartfona używać? Też zdania, że Galaxy Core Plus to przyzwoity smartfon, ale ma trochę mało pamięci wewnętrznej, która do gier może nie wystarczyć. Nokia Lumia 520 to naprawdę porządny smartfon, wydajny i nie powinien zamulać - pytanie tylko, czy masz jakieś predyspozycje systemowe, bo Windows Phone to dość specyficzny OS.
Karl

przez dudka323 » 03 gru 2013 11:00

Smartphone chcę używać kilku aplikacji, słuchania muzyki, paru gier 2D i może jednej gry3D oraz do okazjonalnego robienia zdjęć. Co do systemu raczej Android bo na WP jest podobno bardzo mało dobrych darmowych gier, aplikacji. A tak wo gule to gier w tym telefonie nie da się przenosić na kartę pamięci? Obecnie mam Sony Xperia J i owszem się nie da, ale to jest to spowodowane podzielenie przez Sonego pamięci na dwie partycje. Samsung też tak ma?
dudka323

przez Marvi » 03 gru 2013 17:18

Jeśli faktycznie chcesz mieć dobry wybór gier, to rzeczywiście nie wybieraj Windows Phone, bo tam tego niewiele. Galaxy Core Plus będzie dobry, chociaż według mojej wiedzy - bez zrootowania smartfona nie da się na nim instalować appek na karcie pamięci.
Marvi

przez dudka323 » 03 gru 2013 18:23

Z tego co wiem za pomocą aplikacji da się przenieść gry na kartę pamięci, aczkolwiek pewien nie jestem. Na mojej Xperi to nic nie dawało, ale na Samsungu może da.
Użytkownik

przez Marvi » 03 gru 2013 21:38

Takie aplikacje faktycznie są, ale wymagają roota, po wprowadzeniu którego tracimy gwarancję :(
Marvi

przez dudka323 » 03 gru 2013 21:59

Aha, ale roota można zawsze cofnąć nie?
A po za tym jak reszta będzie ma karcie pamięci to 2 gb. na fajną grę w 3d i pare małych 2d powinno wystarczyć.
Użytkownik

przez Marvi » 03 gru 2013 22:04

Można cofnąć roota, ale w firmware jest licznik, który zlicza wszystkie tego typu instalacje. Mimo wszystko jego też da się wyzerować, tylko trzeba trochę pokombinować. Oczywiście 2GB na coś starczy - ale jak zainstalujesz np. taki Real Racing 3, to będzie potem ciężko coś innego dopchnąć.
Marvi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona