Samsung Galaxy Core Plus warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Samsung Galaxy Core Plus warto?

przez JAn » 07 gru 2013 13:29

a to przypadkiem nie zalezy od androida, bo w tych nowszych to jest mozliwosc przeniesienia aplikacji czy gry na karte pamieci
JAn

przez Hans » 07 gru 2013 16:02

Z tego co wiem to w wersji Android 4.1.2 nie można było przenosić appek na SD, ale później znowu odpalili tą możliwość. Z kolei inne osoby twierdzą, że obecność tej funkcji jest też zależna od producenta sprzętu, jak jest w Core Plus? Tego nie wiem.
Hans

przez Vini » 16 gru 2013 16:38

A teraz dodatkowo pojawił się Galaxy Core Advance: http://smartfan.pl/samsung-prezentuje-g ... e-advance/ Pewnie opy jak go wprowadzą do ofert to też namiesza trochę.
Ekspert

przez dudka323 » 16 gru 2013 18:28

Vini napisał(a):A teraz dodatkowo pojawił się Galaxy Core Advance: http://smartfan.pl/samsung-prezentuje-g ... e-advance/ Pewnie opy jak go wprowadzą do ofert to też namiesza trochę.

Tak, ale on dla mnie byłby za duży.
Użytkownik

przez SmartFan » 16 gru 2013 20:47

To fakt, przesadzili z jego wielkością, ja też bym odpuścił tego Galaxy Core Advance.
Zaawansowany

przez dudka323 » 20 gru 2013 19:48

Myślicie, że GTA San Andreas pójdzie? Zajmuje chyba z 1,8 Gb, więc z pamięcią będzie na styk.
Użytkownik

przez Geek » 21 gru 2013 14:24

San Andreas według tego co piszą na Google Play zajmuje 2.4GB, więc raczej lipa z jego instalacją na Core Plus.
Geek

przez tajemnica » 24 gru 2013 22:41

Smialo bierz:-P tez go mam. I mam na nim fejsa tez mesengera i bado i gg odpalone;-) zadnych zacinek. S3 z txlu dupy staje i tansze nawet.
tajemnica

przez Stay Strong » 04 sty 2014 21:02

Ja mam ten telefon dopiero od paru dni, ale jak na razie to bardzo mi się podoba. Wybrałam go ponieważ ma bardzo dobry aparat na czym mi bardzo zależało i wbudowaną dużą pamięć, bo aż 8GB :) Ma też bardzo ładne kolory i dużo przydatnych funkcji... Serio polecam :)
Stay Strong

przez elpresidente » 07 sty 2014 01:41

posiadam galaxy core plus i mogę powiedzieć tyle, ze np. taki construction simulator 2014 raz mi odpalił a potem już tylko zwiechy. tak samo nfs shift testowalem. również roota wymaga. karta pamięci 16 gb ram. grafika w tym telefonie to broadcom videocore IV z open gl 2.0.
armv7 cortex a9. CPU broadcom 21664. podaje tu takie info bo sam tego szukałem jakieś 3 dni.
elpresidente

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona