Samsung Galaxy Core Plus warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Samsung Galaxy Core Plus warto?

przez Aga » 12 sty 2014 22:52

Witam, mam pytanie odnośnie telefonu Samsung Core. Czy warto kupić ten telefon? I jak długo trzyma bateria? bo poprzedni telefon który miałam to porażka LG SWIFT 7 bateria trzymała 1 dzień no góra 1,5 dnia
Aga

przez Lumpek » 13 sty 2014 07:28

Aga napisał(a):Witam, mam pytanie odnośnie telefonu Samsung Core. Czy warto kupić ten telefon? I jak długo trzyma bateria? bo poprzedni telefon który miałam to porażka LG SWIFT 7 bateria trzymała 1 dzień no góra 1,5 dnia

Ciężko powiedzieć, do czego smartfon ma Ci posłużyć i ile masz kasy do wydania, albo co jeszcze możesz mieć za smartfony. Core dla niektórych osób będzie ok, a dla innych już nie. Co do baterii to przygotuj się raczej, że przy średniointensywnym użytkowaniu będziesz musiała podpinać go codziennie do ładowarki.
Lumpek

przez Bunny » 28 sty 2014 23:36

Bardzo proszę o radę.
Mam do wyboru Samsung Galaxy Core Plus, albo Sony Xperia M lub Sony Xperia L. Warto wybrać Samsunga?
Telefon jest mi potrzebny do internetu (chciałabym żeby aplikacje takie jak np. facebook, instagram chodziły sprawnie i bez zawieszania), do robienia zdjęć notatek na studia (żeby były w miarę wyraźne i czytelne) i do posłuchania muzyki od czasu do czasu...
Ogólnie chciałabym żeby telefon chodził szybko i sprawnie, bo mam teraz HTC Wildfire i telefon ciągle mi się zawiesza..
Bunny

przez Geek » 29 sty 2014 07:47

Bunny, z tego co podałeś najlepszy jest Sony Xperia L - najwydajniejszy, ma najlepszy ekran, najwięcej pamięci i najlepszy aparat. O wydajności nie wspomnę, bo dosłownie bije Core na głowę. Xperii M wcale nie bież pod uwagę, bo to gorszy wariant L.
Geek

przez Gość » 29 sty 2014 16:11

Geek napisał(a):Bunny, z tego co podałeś najlepszy jest Sony Xperia L - najwydajniejszy, ma najlepszy ekran, najwięcej pamięci i najlepszy aparat. O wydajności nie wspomnę, bo dosłownie bije Core na głowę. Xperii M wcale nie bież pod uwagę, bo to gorszy wariant L.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, biorę Xperie L, też uważam, że to najlepszy wybór :)
Pozdrawiam
Gość

przez wiktoria22 » 31 sty 2014 22:47

Mam samsunga galaxy core plus i dobrze się sprawuje...
Co prawda ma mało pamięci, ale ja przenoszę wszystkie aplikacje na kartę pamięci :mrgreen:
wiktoria22

przez bartek_tsw » 14 mar 2014 20:01

Moim zdaniem lepiej kup coś od HTC. To niedoceniona, ale dobra firma.
bartek_tsw

przez Gabi » 30 wrz 2014 13:43

Mam samsung galaxy core plus od wczoraj jest super płynnie chodzi moja mama ma taki sam telefon i też sie mało ścina więc jak najbardziel POLECAM!
Gabi

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona