Który wybrać :p

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który wybrać :p

przez Tomek » 04 gru 2013 10:49

SAMSUNG GALAXY S i9003 - troche mi sie nie podoba że nie ma super amoledu
galaxy s i9001
galaxy s i9000
samsung wave 3
galaxy s advance

cena tutaj nie gra roli, potrzebuje tylko porównania sprzętu/waszej opinii :)

z góry dziękuje
Tomek

Re: Który wybrać :p

przez Tomek » 04 gru 2013 11:05

aha, jeszcze dodam że jestem otwarty na propozycje, telefon będe kupywał używany, tak w granicach 300-450 zł
Tomek

przez Geek » 04 gru 2013 11:19

Z tego co podałeś najlepszy jest Galaxy S Advance, bo nie dość, że ma Jelly Bean, to w dodatku posiada piękny ekran, sporo pamięci no i jest dość wydajny. i9003 o którym piszesz nie ma matrycy AMOLED tylko SC-LCD, a to co innego. Wszystkie te Galaxy S sobie odpuść, bo do Advance się nie umywają. Wave 3 to szrot na starym systemie, który nie jest już wspierany.

Jak chcesz to popatrz też na Lenovo A820.
Geek

re

przez Tomek » 04 gru 2013 11:31

Geek napisał(a):Z tego co podałeś najlepszy jest Galaxy S Advance, bo nie dość, że ma Jelly Bean, to w dodatku posiada piękny ekran, sporo pamięci no i jest dość wydajny. i9003 o którym piszesz nie ma matrycy AMOLED tylko SC-LCD, a to co innego. Wszystkie te Galaxy S sobie odpuść, bo do Advance się nie umywają. Wave 3 to szrot na starym systemie, który nie jest już wspierany.

Jak chcesz to popatrz też na Lenovo A820.

Dziękuje za odpowiedź, a telefon wygląda ciekawie, poczekam na następne opinie.
Tomek

przez Tomek » 04 gru 2013 12:05

Poczytałem troche i raczej nie będe się porywał na chińczyka lenovo
Tomek

przez Hans » 04 gru 2013 12:39

Jak nie chcesz chińczyków, a w tej cenie możesz dostać Galaxy S Advance - to bierz bez zastanowienia, bo z tego co tu podawałeś to najlepsza propozycja :)
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!