Dualsim do Aero 2 max 500zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Dualsim do Aero 2 max 500zł

przez lukiz13 » 05 gru 2013 23:42

Witam.Przymierzam się do zakupu pierwszego telefonu z androidem. Budżet to 500zł. telefon:
ma być sprawny w podstawowych funkcjach dzwonienie + sms,
musi obsługiwać Aero2,
wyświetlacz coś około 4' ciut mniejszy nie będzie mi przeszkadzał ciut większy też nie ale nie chce czegoś co ma 5 cali bo to już bardziej tablet niż telefon,
Dobrze radzić sobie z obsługą internetu/Książek w pdf
Sprawny gps mile widziany
Miło by było jakby dało się w coś sensownego pograć ale to nie priorytet (chociaż wykłady wraz z GTA stały by się o wiele bardziej przyjemne)
Mam zamiar związać się z tym telefonem na 2 lata więc nie chciałbym czegoś co się rozpadnie po miesiącu
Zdaje sobie sprawę że 500zł to nieduża kwota więc wszystkie te podpunkty traktuje z przymrużeniem oka na cenę.
lukiz13

Re: Dualsim do Aero 2 max 500zł

przez SmartFan » 06 gru 2013 07:52

Hej,

problemem jest tu dual SIM, który dość mocno zawęża nam pole manewru, no ale jak chcesz używać jednocześnie zwykłej karty SIM i Aero2, to będzie to niezbędne. Najfajniejszy sprzęt, który przychodzi mi na myśl, to Lenovo A820 - cztery rdzenie, piękny 4.5" ekran, niezła kamera, dobra wydajność - dla Ciebie idealny. Problemem jest jedynie jego zakup i realizacja gwarancji, bo sprzęt nie jest oficjalnie sprzedawany w Polsce, a ludzie sprowadzają go np. z Chin kupując przez serwis np. AliExpress, a potem wystawiają na Allegro itp. Według mnie lepszego sprzętu w tej cenie nie znajdziesz.

Zaawansowany

przez lukiz13 » 06 gru 2013 18:16

A lenovo 760 ? Po specyfikacji widzę że jest trochę słabszy ale mam opcje kupić go w Polsce za 550 zł z serwisem w Polsce i się zastanawiam czy warto dopłacić. Ewentualnie jak to jest z tym sprzętem z Chin bo jestem w tym zielony i nie chce się w coś wpakować
lukiz13

przez SmartFan » 06 gru 2013 22:16

A760 to okrojona wersja A820, ale jeśli faktycznie możesz ją mieć z serwisem pewnym to warto się zastanowić. Ze smartfonami z Chin jest tak, że nie ma na nie gwarancji producenta, więc jak coś się stanie to od kolesia który sprzedaje musiałbyś egzekwować naprawę - a to może być trudne. Ogólnie te Lenovo to dobre sprzęty, w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.
Zaawansowany

przez marek73 » 21 gru 2013 16:43

lukiz, te chińczyki niczym nie odbiegają od tych znanych nam marek, no może maja jedna wadę, są o 50% tańsze niż to co nam się wciska w Polsce! http://***/ kopalnia wiedzy o chińskich telefonach
marek73

przez marek73 » 21 gru 2013 16:46

nie moge edytowac.
Miałem lenovo A820 i parę innych chińczyków i powiem że za 600zł idzie kupić o klase lepszy chiński telefon z dualsim niż A820
marek73

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!