SGS III - SOny X... T - Sony X... SP

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

SGS III - SOny X... T - Sony X... SP

przez Ktoś » 07 gru 2013 18:26

Tak jak w temacie chciałbym Jak najmniej kasy wydac :) lecz w SGS III cena mniej więcej wynosi Tyle samo co Sony T i Sony SP + abonament (ale tylko w SGS 3) Tel do gierek smsów neta i Zdjęc chciałbym jak najlepszy telefon wybrać gdyż prędko juz nowego nie kupie :)
Ktoś

Re: SGS III - SOny X... T - Sony X... SP

przez Karl » 08 gru 2013 22:25

Najbardziej uniwersalny byłby Galaxy S III - odpalisz na nim wszystkie gry, ma przepiękny ekran, wsparcie Samsunga itp., ale pod względem aparatu ustępuje Xperii T. Z kolei Xperia SP ma najlepszą baterię, ale aparat już nie. Jak dużo focisz to bierz Xperię T, a jak nie to SGS3.
Karl

przez Ktoś » 11 gru 2013 08:58

A co powiecie na HTC One X + Albo Motorolle Moto G.. Znalazłem też Huawei P6 co o nich powiecie ?
Ktoś

przez Ktoś » 11 gru 2013 09:02

Znaczy obecnie chyba na HTO One X+ mnie nie stać bo zobaczyłem tylko licytacje ;/
Ktoś

przez Hans » 11 gru 2013 11:03

Huawei Ascend P6 to naprawdę fajny smartfon, bardzo cienki i dobrze wykonany. Przypomina trochę odchudzonego iPhone, jest bardzo wydajny (coś na poziomie SGS3), ma też fajny ekran.

Mimo wszystko na Twoim miejscu zdecydowałbym się chyba jednak na Motorolę Moto G, dlaczego? Bo to naprawdę dopracowany smartfon, z dobrym aparatem, fajnym ekranem i praktycznie bezpośrednim wsparciem Google - czyli będzie naprawdę szybko dostawać aktualizacje (KitKat już czeka). Oczywiście musiałbyś kupić wersję 16 GB, bo tam nie ma czytnika kart microSD.
Hans

przez Ktoś » 12 gru 2013 14:37

Rozglądam sie za smartfonami i jak tak patrze chińskie telefony Mi sie zaczeły podobać dobre w przytępnej cenie i mam tu takie modele. :
Lenovo P780- ma podobno 4000mah baterie 4 rdzenie i obsługuje areo2 .. przyznam ze korzystam z tego internetu bo na wsi mieszkam ; / - cena mniej więcej 740-800 zł z polski
ZTE Grand S Flex - o nim mało wiem ale podobno tez obsługuje te areo 2 ale to nie jeste najwazniejsze bo mam zwykłe wifi ale tak na wyjazdy czy cos :3 Cena 850-1100 zł
ZTE V987 - tak samo areo2 Znalazłem z andkiem 4.2 Cena 900-1100 zł
wszystkie tel z polski ...
Prosze o podanie wrazie czego swoich propozycji i o powiedzienie czy opłaca sie kupić jakiś z tych co podałem smartfoników ,który najlepszy itd :3 Dziękuje
Ktoś

przez Karl » 12 gru 2013 17:02

A gwarancję na nie też dostaniesz?
Karl

przez Ktoś » 12 gru 2013 18:55

Gwarancja na 6 albo 12 mes. zalezy od telefonu lecz nie pamiętam musiał bym mocniej poszukać w allegro a zabardzo czasu nie mam ; /
Ktoś

przez Hans » 12 gru 2013 23:03

Ten Lenovo P780 świetny, bateria faktycznie 4000mAh, 5" ekran IPS HD, 1GB RAM ale pamiętaj, że on ma 4GB pamięci wewnętrznej, z czego OS zjada 2GB - więc masz tylko 2GB do wykorzystania. Zapewne w sofcie nie da się przenosić appek na kartę SD, więc sobie nie pograsz, bo jedna gra i pamięć zawalona. Ale ogólnie sprzęt wygląda miodzio.

ZTE Grand S Flex też świetny, dużo wydajniejszy niż Lenovo, ale ma małą baterię, co może się odbić czkawką. Ma za to 16GB pamieci, więc duży plus.

ZTE V987 odpuść, bo to w zasadzie uboższa wersja Lenovo P780.

Czy się opłaca? Jak dla mnie to bardzo się opłaca. Mimo wszystko nie wiem, czy nie zdecydowałbym się na Motorolę Moto G, jednak ma zupełnie inne wsparcie, a bebeszki też nie najgorsze.

Co do areo2 to każdy smartfon który ma to obsługiwać musi działać m.in. na częstotliwości 3G (UMTS) 900 MHz. Z tego co obczaiłem, to wszystkie te chińczyki obsługują te pasmo, więc aero2 powinno śmignąć bez problemu. Na Moto G aero2 też ruszy, ale kiepski z tego pożytek bo nie ma w nim dual SIM.
Hans

przez Ktoś » 13 gru 2013 18:55

Dzięki Hans twoja odpowiedz dała mi duzo do zastanowienia Pomyśle troszke i coś kupie napisze niedługo jaki wybrałem Dzięki jeszcze raz ... Miłych świąt :3
Ktoś

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona