SGS III - SOny X... T - Sony X... SP

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: SGS III - SOny X... T - Sony X... SP

przez Hans » 14 gru 2013 17:01

Koniecznie napisz, co zdecydowałeś. Cieszę się, że mogłem Ci pomóc - Wesołych Świąt! :)
Hans

przez Ktoś » 16 gru 2013 20:28

Przed samym zakupem nagle stwierdziłem ze musze sie zapytać .. Mniej więcej cena max. 900 zł.. mianowicie
Motorola Moto G nowa 16gb 900 zł albo Sony xpieria T nowy za 810 zł.. :3 zastanawiałem sie tez na Xpierią SP ale to uz nowa 900 zł nie daje mi to spokoju... Czy nie bardziej opłaca sie kupić jeden z tych trzech Niżeli jakiegoś chinczyka :3 ? Prosze o wmiare szybką ODP, Dzięki
Ktoś

przez SmartFan » 16 gru 2013 20:51

Jak do dużej ilości dzwonienia, przeglądania neta, ale trochę gierek i trochę zdjęć - to Motorola Moto G.

Jak chcesz dużo focić i grać, to wybrałbym Xperię T.

Jak chcesz długiej żywotności baterii, to Xperię SP.

Ja osobiście wybrałbym Moto G, ze względu na długie wsparcie (w styczniu dostanie KitKat) i w miarę zbalansowane parametry. Kumpel ostatnio zamienił Xperię S na Moto G i bardzo sobie chwali. Odżałował aparat, 16 GB spokojnie mu starcza, a sprzęt działa jak marzenie.

Xperia T już raczej umarła i nie dostanie nowego firmware, jedynie SP jeszcze trochę uciągnie.

Chińczyka w tej cenie bym odpuścił, potem możesz mieć jakieś problemy z kompatybilnością itp.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona