Nexus 4

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Nexus 4

przez Serev » 07 gru 2013 19:05

Witam serdecznie

Chciałbym dowiedzieć się od Was co myślicie o Nexusie 4 ? Smartfon będzie przeznaczony dla 13 letniego chłopaka, jak wiadomo najwięcej będzie na nim grał. To dobry wybór, czy może rozejrzeć się nad innym smartfonem ? Słyszałem, że nie ma on slotu na karty SD,, ale jak wybiorę model z 16gb powinno być dobrze.
Serev

Re: Nexus 4

przez Psiarz24 » 07 gru 2013 20:08

Witam,
Myślę że ten smartphone będzie bardzo dobrym wyborem. 2 gb ramu robi swoje.. Piekny, duży bo 4,7 cala przy ogromnym zagęszczeniu pikseli robi przeogromne wrażenie. Czysty,niezaśmiecony android bezpośrednio wspierany przez Google co oznacza dlugie wsparcie z aktualizacjami itp. Myślę że 16 gb starczy spokojnie, ale chlopak będzie musiał uważać aby nie zaśmiecić pamięci.
ps. Sam mam 15 lat i myślę tokiem nastolatka w tym poście. Sam jednak preferuje Windows Phone ;)) Ale do gier zdecydowanie android.
Pozdrawiam.
Psiarz24

Re: Nexus 4

przez Karl » 08 gru 2013 11:45

Witajcie,

dokładnie, tak jak napisał Psiarz24 - Nexus 4 będzie dla niego świetnym rozwiązaniem, ładny ekran, dobra wydajność, 16 GB pamięci i każda gra ruszy bez najmniejszego problemu, a granie będzie czystą przyjemnością.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!