telefony z Play

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

telefony z Play

przez noName » 08 gru 2013 14:20

Witam. Piszę licząc na porady ekspertów i użytkowników tych smartfonów. Moja ciocia chce mi sprawić telefon na święta, przedłuża umowę i mogę wybrać jeden z telefonow do 500 zł. Z listy wybrałem kilka propozycji

- Nexus 4 za 429 zł
- LG 4xHD za 149 zł (jednak ponoć juz tego telefonu nie ma)
-Lumia 625 za 299 zł
- Alcatel One Touch Idol Ultra za 299 zł
-Samsung Galaxy S3 za 399 zł (tu też ponoć braki w magazynach)

Telefon będzie służył do gier, internetu, apki. I ważne aby miał aparat z przodu do Skype'a. Główny aparat bez znaczenia, nie często robię zdjęcia. Z góry dziękuje za odpowiedź.
noName

Re: telefony z Play

przez Geek » 08 gru 2013 18:00

Witaj,

jeśli do gier - to LG Nexus 4, tym bardziej, że nie interesuje Cię kamera główna, która w tym smartfonie jest średnia. Nad 4xHD i Alcatelem nie ma się nawet co zastanawiać. Lumia 625 ok, ale system Windows Phone jest słaby dla graczy bo mało tam ciągle gier. S3 fajny, ale dla gracza lepszy będzie Nexus 4 - do którego masz też najnowsze aktualizacje prosto od Google.
Geek

przez noName » 08 gru 2013 20:13

A jak wyglada teraz sytuacja z simlockiem? Sam posiadam numer w play, ale boję się mimo to, zawsze kupowałem telefony bez simlocka
noName

przez Geek » 08 gru 2013 22:17

Teraz tylko Orange zakłada SIM-locki, inni operatorzy już tego nie robią.
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!