Galaxy S2 VS Lenovo a820

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Galaxy S2 VS Lenovo a820

przez Kuba1 » 08 gru 2013 14:21

Tak jak w temacie, myślę nad tymi dwoma smartfonami, nie wiem czy zaryzykować i kupić chińczyka i przyoszczędzić, czy wydać trochę więcej i mieć pewnego Galaxiego S2. Doradźcie mi proszę :)
Kuba1

Re: Galaxy S2 VS Lenovo a820

przez Geek » 08 gru 2013 18:01

Jeśli na gwarancji ten S2, to ja bym wybrał właśnie Samsunga. Z A820 jest ten problem, że sprzętu się u nas oficjalnie nie sprzedaje, toteż gwarancję może z łaski swojej zrealizować jedynie sprzedający. Ja tam bym na Twoim miejscu odpuścił chińczyka, to S II to naprawdę zacna maszyna i bardzo uniwersalna.
Geek

przez Kuba1 » 08 gru 2013 22:37

Może mi ktoś przybliżyć w czym s2 jest lepszy, a w czym Lenovo?
Kuba1

przez Vini » 09 gru 2013 22:35

Ma mimo gorszej rozdziałki i tak według mnie lepszy ekran (Super AMOLED Plus jest piękny), nagrywa filmy 1080p, ma lepszą kamerę, jest powiedzmy równie wydajny, ma dużo więcej pamięci wewnętrznej, co się przyda chociażby do gier, jest mniejszy i lżejszy i to chyba tyle :)
Ekspert

przez Kuba1 » 11 gru 2013 19:24

Ktoś się orientuje dokładnie, lub miał styczność z internetem z aero2? To jest fake czy prawda? Jakieś wady, zalety?
Kuba1

przez Karl » 11 gru 2013 21:20

Oczywiście, że to prawda, ale są pewne ograniczenia. Z tego co wiem ostatnio wprowadzili zabezpieczenie przed osobami, które notorycznie ściągają torrenty i internet rozłącza się bodajże co godzinę.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!