jaką lumie wybrać

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

jaką lumie wybrać

przez mmoonniiaa » 10 gru 2013 13:23

Witam !!!
Jaką Nokie Lumie wybrać której bateria długo wytrzymuje :) pozdrawiam
mmoonniiaa

Re: jaką lumie wybrać

przez mmoonniiaa » 10 gru 2013 13:38

Niewiem co wybrać LUMIA 625 czy 720. a moze jakis sony xperia? Najbardziej zależy mi na wytrzymałej baterii a nie zebym codziennie musiała ładować.Co polecacie pozdrawiam.
mmoonniiaa

przez Geek » 10 gru 2013 16:01

Hej

A ile kasy chcesz wydać? Lumie raczej nie robią szału jeśli chodzi o baterię. Ja mogę Ci za to polecić Sony Xperia SP, bo smartfon ma naprawdę potężne ogniwo, które trzyma bardzo długo. Więcej znajdziesz na temat SP tutaj: http://smartfan.pl/sony-xperia-sp-ekran ... ait-i-lte/
Geek

przez mmoonniiaa » 11 gru 2013 14:28

kończy mi sie umowa i nie wiem jaki telefon wybrac czy lumia 520, czy lumia 720 czy lumia 625 moze xperia J xperia M czy xperia SP. telefon bedzie mi sluzyl do smsow i rozmawiania od czasu do czasu internetu. Jaki telefon polecacie który robi dobre zdjecia i bateria dlugo trzyma pozdrawiam i czekam na odpowiedz
mmoonniiaa

przez Hans » 11 gru 2013 15:08

Moim zdaniem w Twoim przypadku najlepiej się spisze Nokia Lumia 720, która robi naprawdę dobre zdjęcia, ma też całkiem sporą baterię, jest ładnie wykonana i ma świetny ekran. Alternatywnie możesz wybrać Lumię 625, ale ona ma gorszy aparat. Tutaj możesz zobaczyć, jakie foty robi 720 i jakie filmy kręci: http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_720 ... -919p7.php

Co do reszty, jeśli upierasz się przy Androidzie to wybierz Xperię SP z powodów, które miałaś podawane we wcześniejszych postach.
Hans

przez jola » 11 gru 2013 15:28

Ja też mam problem bo nie wiem jaki telefon wybrać musze przemyśleć decyzje ponieważ umowe bede miała na 30 miesiecy to sporo.Chodzi mi o smartfon do uzytku codziennego duzo dzwonie wiec dobra baterie bym chciala i w miare spoko aparat co polecacie mam do wyboru.........nokia lumia 520, lumia 625, lumia 720, lumia 820, lumia 920, sony xperia M, xperia E, xperia J, xperia SP. prosze o pomoc gdyż sama nie moge sie zdecydować.a telefon bedzie mi służył ponad 2 lata. Pozdrawiam :D
jola

przez Karl » 11 gru 2013 21:19

jola napisał(a):Ja też mam problem bo nie wiem jaki telefon wybrać musze przemyśleć decyzje ponieważ umowe bede miała na 30 miesiecy to sporo.Chodzi mi o smartfon do uzytku codziennego duzo dzwonie wiec dobra baterie bym chciala i w miare spoko aparat co polecacie mam do wyboru.........nokia lumia 520, lumia 625, lumia 720, lumia 820, lumia 920, sony xperia M, xperia E, xperia J, xperia SP. prosze o pomoc gdyż sama nie moge sie zdecydować.a telefon bedzie mi służył ponad 2 lata. Pozdrawiam :D

To dziecinnie proste - Nokia Lumia 920, albo jeszcze lepiej gdybyś mogła Lumia 925. Te smartfony biją pozostałe na głowę - świetne aparaty, piękne ekrany, ładny wygląd i świetna wydajność.
Karl

przez tomek:) » 13 gru 2013 21:08

Ja to mam dylemat miedzy NOKIA LUMIA 920 a SONY XPERIA SP i niestety nie wiem co wybrać. który jest lepszy telefon pozdrawiam :)
tomek:)

przez SmartFan » 14 gru 2013 16:46

tomek:) napisał(a):Ja to mam dylemat miedzy NOKIA LUMIA 920 a SONY XPERIA SP i niestety nie wiem co wybrać. który jest lepszy telefon pozdrawiam :)

To zależy, kto czego potrzebuje. Ciężko tu szafować stwierdzeniami, który z nich jest lepszy a który gorszy.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!