Lumia 620, 625, Xperia SP czy LG L9 II

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Lumia 620, 625, Xperia SP czy LG L9 II

przez cinkownik » 12 gru 2013 01:20

Pomóżcie prosze coś wybrać, bo nie mogę się zdecydować. Do tej pory użytkuję starą Nokię5800. Będzie to mój pierwszy porządny smartphone.
cinkownik

Re: Lumia 620, 625, Xperia SP czy LG L9 II

przez cinkownik » 12 gru 2013 01:23

Dodam, że nie jestem jakimś zapalonym graczem. Dzwonienie, smsy, internet. Głównie to mnie interesuje. I tak będzie to dla mnie duży przeskok.
cinkownik

Re: Lumia 620, 625, Xperia SP czy LG L9 II

przez Hans » 12 gru 2013 09:22

Jeśli nie grasz to według mnie świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie smartfon z Windows Phone. Z dwóch, które tu podałeś warto wybrać Nokię Lumię 625, bo to w zasadzie mocno udoskonalona wersja Lumii 620. Masz tam lepszy ekran, chociaż też dużo większy, bo 4.7", sporo większą baterię, ciut lepszą wydajność, nagrywanie filmów 1080p itp. Jeśli jednak koniecznie chciałbyś coś mniejszego to wybierz Lumię 620.

Z Androidem bywa różnie. Co prawda Xperia SP i LG L9 II to dobre smartfony, ale i tak sporadycznie zauważysz na nich niewielkie zmułki, które mogą Cię zniechęcić. Na Androida jest na pewno więcej gier i możliwości personalizacji, niż na Windows Phone.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!