smartfon do 900

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 900

przez Erasus » 13 gru 2013 16:39

Witam chciałem zakupić smartfon do MAX 900 zl tylko slabo sie znam, i mam prosbe zeby ktos mogl mnie nakierowac

Bedzie to moj pierwszy smartfon raczej do normalnego uzytku wsumie to na nim sie dowiem czego od takiego telefonu oczekuje, jesli chodzi o wymagania to ekran 4" lub 4,3" myslalem nad jakas lepsza bateria i to tyle w temacie :P grzebiac po forach znalazlem kierunek na LG swift II i sgs II , lg odpowiada mi batreia i wsumie cena wiadomo :P i mniej tym wiecej na cos innego :D

z gory dzieki i pozdrawiam
Erasus

Re: smartfon do 900

przez Erasus » 13 gru 2013 16:42

sorry za duble posta ale zapomnialem dodac ze iteresuje mnie jeszcze tylko android :Pi tylko nowy telefon
Erasus

przez Geek » 13 gru 2013 18:05

Witaj,

zastanów się nad HTC Desire 500, który jest naprawdę świetnie wykonanym smartfonem z pięknym ekranem. A Sony Cię nie przeraża?
Geek

przez Erasus » 13 gru 2013 19:09

nie sony mnie nie przeraza :P obadam tego htc
Erasus

przez SmartFan » 14 gru 2013 16:59

Sporo jest dobrych smartfonów, które spełniają Twoje kryteria: Sony Xperia V, Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy Ace 3, Sony Xperia L i M, Samsung Galaxy Core i Core+, HTC Sensation XE itp. Ale chyba ten HTC Desire 500 by Ci się najbardziej spodobał.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!