Samsung Galaxy Ace czy HTC Wildfire S?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Galaxy Ace czy HTC Wildfire S?

przez Mario » 19 gru 2011 14:36

Planuję kupno trochę mniej kosztownego smartfona i wybrałem sobie dwa: Galaxy Ace i Wildfire S. Słuchawki są w bardzo podobnych cenach, ale nie am pojęcia którą wybrać. Słyszałem, że HTC ma lepszy serwis niż Samsung - więc to plus dla Wildfire S. Galaxy Ace ma większy ekran i trochę szybszy procek, a z tego co wiem - Wildfire S ma więcej RAMu. Doradźcie proszę, co kupić?
Mario

Re: Samsung Galaxy Ace czy HTC Wildfire S?

przez Pyrto » 19 gru 2011 21:44

Z tego co obczaiłem to Wildfire S jest nieco tańszy - także jeśli nie potrzebujesz tego większego ekranu to bierz Wildfire S. Z drugiej strony większy ekran znaczy wiele. Pamiętaj też, że Wildfire S to nowsza konstrukcja, niż Ace - więc HTC jeszcze przez trochę będzie ją wspierać aktualizacjami.
Zaawansowany

przez Ptak » 21 gru 2011 21:11

No i pamiętajcie, że HTC ma jednak lepszy serwis niż Samsung - a to dzisiaj znaczy wiele. Ja np. nie lubię zbyt dużych ekranów w stylu Ace - więc kupiłem sobie Wildfire S i wcale nie żałuję. Świetny smartfon dla średnio-wymagających użytkowników.
Ptak

przez xxx » 23 gru 2011 15:13

Samsung ma dwa serwisy i jeden z nich naprawia też HTC więc nie wiem dlaczego ten HTC miałby być lepszy...
xxx

przez Gini » 23 gru 2011 18:32

xxx napisał(a):Samsung ma dwa serwisy i jeden z nich naprawia też HTC więc nie wiem dlaczego ten HTC miałby być lepszy...

Potwierdzam, że ten "lepszy serwis HTC niż Samsunga" to trochę mit. Może i kiedyś tak było, ale teraz Sammy naprawdę podniósł sobie poprzeczkę. Wiadomo, ludzie narzekać będą zawsze, ale myślę, że nie jest źle.
Gini

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!