Smartfon do 1000zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 1000zł

przez hipopotam49 » 16 gru 2013 19:36

Witam,
chciałbym kupić smartfon do 1000 zł, telefonu używać będę do słuchania muzyki, internetu, podstawowych funkcji dzwonienia a także do gier.
Marka ani system nie robią mi różnicy.
Proszę o pomoc bo po oglądaniu kilkunastu modeli w sklepach nie wiem co kupić.
Telefon musi być nowy, ew. używany iphone 4s
hipopotam49

Re: Smartfon do 1000zł

przez SmartFan » 16 gru 2013 21:01

Hej,

iPhone 4S to fajny fon, ale stary już się robi i na dłuższą metę może nie starczyć. Ja bym wybrał coś z Androidem (Windows Phone nie, bo tam mało gierek jest).

Moim zdaniem w tej kwocie idealnie sprawdziłby Ci się Samsung Galaxy S III. Ekran AMOLED, doskonały dźwięk, niezła wydajność i wsparcie od Koreańczyków (w przyszłym roku dostanie Android KitKat) - to robi wrażenie. Aparat też tu siedzi niezły, więc to według mnie powinien być dla Ciebie faworyt.

W tej cenie można też od biedy znaleźć LG Nexusa 4 - smartfon do gier idealny, z ładnym ekranem a co najważniejsze, najnowszymi aktualizacjami od Google, przez co nie zestarzeje się tak szybko.

Możesz też pomyśleć nad LG Swift L9 II - niezłe bebechy, solidny ekran, w tej kwocie spokojnie znajdziesz nówki ze sklepu: http://smartfan.pl/lg-optimus-l9-ii-swi ... niowy-cpu/
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!