XPERIA L/M, SG Core, LG F5, ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

XPERIA L/M, SG Core, LG F5, ?

przez Furman » 27 gru 2013 15:16

Galaxy Core, Xperia L/M, czy może coś innego z tej półki cenowej? Telefon biore w abonamencie, będzie mi służył głównie do dzwonienia, sms-owania, muzyki, ale także do gier takich jak GTA, albo Asphalt. No i jeszcze do internetu. Od razu zaznaczam, że nie biorę pod uwagę "chińczyków" z wiadomych względów, ani LG. Po prostu nie podobają mi się ich telefony. Core by mi bardzo pasował, ale Adreno 203 mnie odstrasza. Moim faworytem jest więc L-ka. Więc jak?
Furman

Re: XPERIA L/M, SG Core, LG F5, ?

przez Ykk » 27 gru 2013 22:06

Xperia M do takich gier jak piszesz odpada, bo ma za mało pamięci wewnętrznej. Galaxy Core odpuść, bo jego wydajność to porażka. Zastanawiać się możesz jedynie nad Xperią L i LG F5. Jak nie zależy Ci na aparacie, to ja bym brał LG F5 - większa bateria niż w L, fajniejszy ekran o wyższej rozdzielczości no i nieco lepsza wydajność.
Ykk

przez Furman » 27 gru 2013 22:24

Jak wspominałem telefon ma mi służyć także jako kieszonsolka. L-ka ma GPU Adreno 305, a F5 Adreno 225 o ile się nie mylę. Poza tym nie widze żadnych większych różnic między niemi, poza baterią. Chyba zdecyduje się na Xperię bo LG przekracza nieznacznie mój budżet. Dzięki za odpowiedź. :)
Furman

przez Pinkman » 28 gru 2013 13:26

Pamiętaj, że między Andreno 225 a Adreno 305 jest praktycznie niezauważalna różnica na korzyść 305. Xperia L będzie do Twoich potrzeb na pewno ok!
Pinkman

przez Furman » 28 gru 2013 15:53

No pewnie ;) Na zastanowienie się mam co prawda jeszcze trochę czasu, ale mój wybór już chyba będzie jasny. Dzięki za odpowiedzi :)
Furman

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!