Xperia M vs Galaxy s3 mini

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia M vs Galaxy s3 mini

przez Gość » 04 sty 2014 16:41

Który telefon wybrać? Sony Xperia M czy Samsung Galaxy S III mini? Proszę pomóżcie ;)
Gość

Re: Xperia M vs Galaxy s3 mini

przez Geek » 04 sty 2014 18:24

W ciemno to bym brał Galaxy S III mini, bo chociaż ma mniejszą wydajność, to mimo wszystko ma więcej pamięci, lepszy aparat a co najważniejsze - piękny ekran AMOLED. Do czego chcesz w ogóle tego smartfona używać?
Geek

przez Gość » 07 sty 2014 17:10

Geek napisał(a):W ciemno to bym brał Galaxy S III mini, bo chociaż ma mniejszą wydajność, to mimo wszystko ma więcej pamięci, lepszy aparat a co najważniejsze - piękny ekran AMOLED. Do czego chcesz w ogóle tego smartfona używać?

Znaczy jestem nastolatką, która nie chce kupić jakiegoś głupiego telefonu. Nie zależy mi na niczym szczególnym, tzn. najważniejsze jest to żeby dzwonił i wysyłał sms`y xD
Gość

przez SmartFan » 07 sty 2014 18:16

To bierz Samsunga Galaxy S III mini, na pewno będziesz z niego zadowolona. Według mnie dla Ciebie ważnym aspektem będzie ekran, a AMOLED w Samsungu to klasa sama w sobie. Nie pożałujesz :)
Zaawansowany

przez Gość » 07 sty 2014 18:38

Dzięki wielkie ;D
Gość

przez Nazwa użytownika » 16 lut 2014 12:18

Przecież Mka jest lepsza, nowsza, dłużej będzie miała wsparcie, jedyną przewagą widoczną dla S3mini jest ekran, ale nie warto (mowie jako posiadacz S3 normalnego)
Nazwa użytownika

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!