LG L5 II

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L5 II

przez tofik » 05 sty 2014 17:00

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem LG L5 II. Czy jest na rynku jakiś inny smartfon z lepszymi parametrami w cenie LG L5 II ?
Mam na myśli smartfony z 2013 roku i z Androidem. Mam do wydania 550 zł max 600 zł i nie wiem na co się zdecydować.
Czy warto zastanowić się nad starszym Samsung Galaxy Ace 2? Tylko trochę już stary.
Zależy mi na dobrej jakości zdjęciach (min. 5 Mpx z LED), ekran 4 cale, będę słuchał na nim muzyki, czasami jakiś film obejrzę, żeby płynnie chodził internet no i bateria żeby wytrzymywała ok. 3 dni średniego użytkowania. I standardowo, dzwonienie i smsy. Chińczyków nie biorę pod uwagę.
Macie jakieś propozycje? Co myślicie o LG L5 II ? Android
tofik

Re: LG L5 II

przez Karl » 05 sty 2014 20:30

Witam,

Zamiast LG L5 II wybrałbym Samsunga Galaxy S Advance - fajniejszy ekran, więcej pamięci, nagrywanie filmów HD, no i mimo takich samych parametrów jednak lepsza kamera. Samsung zaktualizował Advance do 4.1.2 Jelly Bean, więc pod tym względem nic nie ustępuje LG.
Karl

przez tofik » 06 sty 2014 10:27

Też się zastanawiam na Advance tylko trochę przekracza mój budżet. Jak bateria się w nim spisuje?
tofik

przez Vini » 06 sty 2014 11:55

W Advance z baterią raczej kiepsko, czytaj tu: viewtopic.php?f=50&t=1110&p=4865#p4865
Ekspert

przez tofik » 06 sty 2014 12:24

Też słyszałem, że z baterią kiepsko. Poza tym zniechęca mnie stary Android, co prawda można go aktualizować ale nie zawsze po aktualizacji może dobrze chodzić. A możecie jakąś Xperie zaproponować w moim budżecie i wymaganiami?
tofik

przez Geek » 06 sty 2014 15:02

Z tego co wiem to ludzie akurat nie narzekali na Jelly Bean w Advance, raczej w Ace 2 stanowił to wielki problem. Co do Xperii w cenie do 600 zł, to chyba jedynie warta rozważenia jest Xperia M. W M jedyną bolączką jest mała ilość pamięci wewnętrznej, ale jak nie masz zamiaru zarzynać w jakieś bardzo duże gry, to nie będzie problemem.
Geek

przez tofik » 06 sty 2014 16:29

Za 600 zł Sony Xperia M w sklepie nie kupię, jak patrzyłem w media markt i saturn to kosztuje 899 zł a sklepy internetowe mnie nie interesują jeśli chodzi o kupno smartfona. To już chyba wolał bym kupić Samsung Galaxy Ace 3 LTE który też kosztuje 899 zł. Xperia M za 600 zł to chyba tylko na allegro i zapewne pochodzi z Anglii. Albo używany w tej cenie a taki mnie nie interesuje.
Albo kupię L5 II albo dołożę 300 zł i kupie Ace 3 LTE. Tak więc spory dylemat, dokładać czy wystarczy L5 II do codziennego użytku...
Co o tym myślicie?
tofik

przez Karl » 06 sty 2014 18:34

Jak w grę wchodzą tylko sklepy stacjonarne to lipa, bo przepłacisz mocno - ale jak wolisz :) Czy warto dopłacać do Ace 3 LTE 300 zł? Ja tam bym dopłacił - dwa razy tyle RAM i pamięci, o wiele wydajniejszy, większa bateria, lepszy aparat itp. Z drugiej strony do codziennych czynności LG L5 II spokojnie Ci wystarczy, więc sam musisz stwierdzić, czy chcesz dopłacać czy nie.
Karl

przez tofik » 08 sty 2014 20:01

Może i przepłacam ale mam przynajmniej pewność skąd pochodzi. Raz już kiedyś kupiłem przez sklep internetowy i wystarczy.
tofik

przez tofik » 08 sty 2014 20:34

A co powiecie na L7 II ? Jak patrzyłem w sklepie to jest tylko 100 zł droższy, jest sens kupować L7 II ?
tofik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona