Wybór pomiędzy Lumia 920 a Xperia SP

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Wybór pomiędzy Lumia 920 a Xperia SP

przez dannyy216 » 06 sty 2014 10:40

Witam, zastanawiam się nad tymi oto dwoma modelami telefonów. Nie wiem na który się zdecydować. Lubię poszperać trochę w internecie, muzyka sporadycznie, zdjęcia też są ważne, płynność też ważna ale nie wiem, który z nich by się najlepiej nadawał. Jeżeli możecie wypiszcie mi wady i zalety tych telefonów.
dannyy216

Re: Wybór pomiędzy Lumia 920 a Xperia SP

przez Vini » 06 sty 2014 11:54

Witaj,

Lumia 920 ma na pewno lepszy ekran (IPS zamiast TFT), czyli będzie lepiej obraz na niej wyglądać. Na Xperii SP kąty widzenia nie powalają. W Lumii masz też więcej pamięci wewnętrznej, ale za to nie ma slotu na microSD. Xperia SP ma jednak dużo większą baterię, co z pewnością przełoży się na dłuższe działanie sprzętu. Niestety Lumia 920 to też duży i ciężki smartfon więc musisz brać to pod uwagę, chociaż od SP jakoś strasznie nie odstaje.
Ekspert

Re: Wybór pomiędzy Lumia 920 a Xperia SP

przez dannyy216 » 06 sty 2014 16:43

Waga mi nie przeszkadza. Zdecydowałem się na lumię, gdyż już nie tylko na tym forum mi ją polecano, dzięki.
dannyy216

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!