smartfon do 570 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 570 zł

przez bartek252523 » 06 sty 2014 18:14

Witam
zamierzam kupic koniecznie nowy telefon cena ok 570 zł z androidem. Bedzie on służył do oglądania filmów więc chciałbym aby miał dobry ekran ok 4 cali przydala by sie kamera 720p na super wydajnosci mi nie zależy bo jakoś mnie nie jarają te gry na andka ale byle sie nie zacinał a oto moje propozycje
-LG L5 II fajny wygląd ale nie nagrywa HD i ma tylko 1 rdzeń
-Samsung galaxy ace 2 prawie idealne podzespoły ale chodzi pogłoska ze gorszy od tego LG
-Nokia lumia 520 również ideał tylko nie ma androida a tego WP8 sie boje bo słyszałem ze muzykę trzeba wgrywać przez jakiś program itd.
-Sony xperia M najlepszy ze wszystkich ale bym musiał dołożyć ok 100 zł i kupic na allegro co mi za bardzo nie pasuje
Piszcie swoje propozycje z góry dzięki i jak ktos może to niech opowie o tym Windows phonie
bartek252523

Re: smartfon do 570 zł

przez Marvi » 06 sty 2014 18:59

Hej,

Ace 2 nie jest gorszy od LG L5 II, jest po prostu starszy i tyle. Samsung wypuścił dla Ace 2 nawet aktualizację do Jelly Bean, jednak wielu userów narzeka, że kiepsko działa i powoduje masę problemów. Xperia M fajna i na pewno lepsza niż L5 II i Ace 2. Co do Lumii 520, to chyba faktycznie byłby to najlepszy sprzęt do takich podstawowych potrzeb. Masz tam dobrą przeglądarkę, niezły aparat i wydajność. Jeśli nie potrzebujesz masy gier to Windows Phone będzie naprawdę świetnym wyborem.
Marvi

przez krzjna » 06 sty 2014 20:37

Witam
Używam Lumi 520 od pół roku. Miałem przed nią Samsunga Galaxy I, Mini 2, Trend i LG L5 II. Telefony z Androidem mają to do siebie że system jest otwarty i z czasem robi się mnóstwo śmieci które uniemożliwiają sprawną pracę (tak jak Windows na komputerze). Windows Phone wyszedł ze średniowiecza kiedy pojawił się w wersji 8,0. Nie potrzebujesz żadnych programów do kopiowania danych. Wszystko odbywa się na zadzie wepnij wtyczkę USB i komputer odczytuje dysk przenośny(identycznie jak na Androidzie). Aparat fotograficzny za tą cenę to tylko Nokia. Robi ładne zdjęcia także przy słabym oświetleniu(przykładowe zdjęcie mojego autorstwa http://zapodaj.net/0c3d991b24075.jpg.html). O zacinaniu nie ma mowy ponieważ podczas używania nie tworzą się żadne syfy i system nigdy nie starci swojej wydajności. Dotyk reaguje na szmatkę, rękawiczkę, długopis, nóż itd. pod tym względem także wygrywa. Wyświetlacz to średniak, bez szału, ale ładnie jest. Niedawno wyszedł bardzo dobry program do odtwarzania filmów który odtwarza praktycznie każdy format. Tekst piesze głównie/tylko o Nokii ponieważ jest to jedyny słuszny telefon. Gier i programów jest dosyć sporo i ciągle dochodzą nowe. Jeśli chcesz niezawodnego telefonu bierz Lumie, jeśli chcesz zabawkę z masą ustawień i możliwości personalizacji bierz Androida. Masz jakieś pytania ? Pisz, chętnie odpiszę.
krzjna

przez Zibi » 09 sty 2014 15:27

Sprawdź te smartfony (http://www.gigabytecm.com/pol/pageinfo.php?id=66). Nie orientuję się cenowo ile kosztują, ale moi znajomi mieli możliwość ich przetestowania i są bardzo zadowoleni.
Nowy

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!