ZOPO ZP998, warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

ZOPO ZP998, warto?

przez Zero ;p » 11 sty 2014 17:48

witam dziś wchodząc na smartfan zobaczyłem wątek o ZOPO który wypuscił pierwszy prawdziwie 8-rdzeniowy smartfon i zobaczyłem na cene :3 i pytanie jest następujące czy warto go kupić? cena 1350 zł mniej więcej to chyba w miare przystępna cena :) Prosze o w miare szybką odp. Link do tekstu o ZP998: http://smartfan.pl/zopo-zp998-pierwszy- ... ebiutowal/
Zero ;p

Re: ZOPO ZP998, warto?

przez Vini » 11 sty 2014 19:23

Zmieniłem tytuł Twojego postu, bo były byki a poza tym teraz wiadomo o co chodzi.

Co do Twojego pytania, to według mnie można się zainteresować. Na papierze wszystko wygląda bajecznie - świetna specyfikacja, wielki ekran Full HD, osiem rdzeni itp. Teraz na ZOPOtel mają promo i sprzedają go po 1299 zeta. To i tak drogo, bo gdybyś go sam kupił z Aliexpress wydałbyś jakieś 900 zł a nie 1300.
Ekspert

przez Zero ;p » 11 sty 2014 23:54

Dzięki za tytuł :3 + mój tata nie lubi wysyłek z poza polski w czym ze nie dawno oszukany zostałem .. zakupiłem Nexusa 4 i straciłem pieniądzi i telefon ;c od tamtego czasu poza allegro nie kupie :) a w tej cenie 1300 zł bo to nie zbyt dużo opłaca sie go brać czy coś onnego jest lepsze ;p ? mi nie chodzi o aktualizacje bo ja nie umiem nawet nowego andka wgrać chodzi mi o to zeby sie nie zawieszał i miał zasięg :3 gry płynnie chodziły i wmiare nowy andek bo pare razy w roku widze sie z wójkiem informatykiem to mi moze wgrać ja sie nie wtrącam ... Oczywiscie chciałbym GameCIH-a wgrać czyli roota przy okazji też:) no i to chyba tyle ;p a ten cortex a7 to nie jest coś słabego bo coś ostatnio tak słyszałem ze 4 rdzenie cortex a7 to jak 2 rdzenie słabsze cortex a9 .. Pomóż ja zielony w to jestem dzięki : )
Zero ;p

przez Karl » 12 sty 2014 00:24

A musisz mieć coś na Androidzie, czy Windows Phone też mógłby być?
Karl

przez Zero ;p » 12 sty 2014 09:55

znaczy jak patrzyłem na sklep na Windowsie to tam zbytnio gier ciekawych nie ma a co dopiero aplikacji ;c wolałbym jednak andka
Zero ;p

przez Karl » 12 sty 2014 16:23

Mocy tych 8 rdzeni nie można przeceniać, bo właśnie tak jak mówisz są to rdzenie Cortex-A7. Cortex-A9 są od nich mocniejsze. Czy cztery A9 są tak samo mocne jak osiem A7? Nie sądzę, ale według mnie jakichś ogromnych różnic nie ma.

Z takimi chińskimi produktami jest niestety ten problem, że nie wiadomo kiedy dostaną i czy dostaną aktualizacje do nowej wersji OS'a. Dla takiego ZOPO to nawet Twój informatyk nie pomoże, bo nikt dla tego sprzętu nie robi nieoficjalnego softu, który można by wgrać.

Co zamiast ZOPO? Ja bym chyba kupił LG Nexusa 4, ale mówisz, że już miałeś jakieś tam z nim doświadczenie. Oprócz niego mógłbyś pomyśleć nad Samsungiem Galaxy S III albo trochę dołożyć i kupić np. Galaxy S4 (można znaleźć często po 1500 zł).
Karl

przez Zero ;p » 14 sty 2014 19:47

Dzięki karl Co do sgs 3 Podobno straszna obudowa plastiki i słabe wykonanie Myslałem juz wczesniej nad nim w abonamencie ale nw przestałem co do Aktualizacji ... Mi jakoś nadzwyczajnie nad tym nie zależy bo ja sie nad tym nie znam chciałbym pograć w gry w miare nowe a telefon na 2 lata nw czy mi starczy zeby asphalt 8 poszła czy podobne gry Dobra mocniej powróce do SGS 3 bo znalazłem prawie idelany za 900 zł ;p CO do SGS 4 Troche zadurzy byłem w salonie i przy okazji miałem go w ręce jak i lg g2 to jest zadurzę jak na moje kieszenie i budżet ;p
Zero ;p

przez Marvi » 14 sty 2014 20:59

SGS3 może i jest z plastiku, ale naprawdę ma dobre wykonanie. Poza tym taki HTC One, który jest z aluminium - jak spadnie to się odkształca, a S III nie. No ale fakt, SGS3 to taka trochę mydelniczka.
Marvi

przez rafał » 17 sty 2014 19:43

Atutem tego zopo jest darmowy net z Aero2, potwierdzone działa.
opinie też ma niezłe więc chyba warto na ali go kupić
rafał

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!