Alternatywa dla SGS III?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Alternatywa dla SGS III?

przez anna123 » 15 sty 2014 12:54

Jestem już prawie zdecydowana na SGS III, rozważam jeszcze inne sensowne alternatywy - tzn. mieszczące się w podobnym zakresie cenowym i przynajmniej dorównujące technicznie SGS III.

Najważniejsze są dla mnie:
- aparat i kamera przednia (skype)
- stabilność
- wygląd (stąd niestety odpadają Xperie - zupełnie nie leżą mi wizualnie)
- stosunkowo duży ekran
- GPS

Ze smartfona korzystam głownie do:
- rozmawiania i pisania sms
- rozmów na skype
- maili
- oglądania seriali w drodze
- przeglądania pdf i plików office
- korzystanie z aplikacji słownikowyh i do nauki języka
- nawigacji
- zdjęć

Możecie podać inne modele, którym powinnam się przyjrzec?
anna123

Re: Alternatywa dla SGS III?

przez Marvi » 15 sty 2014 20:51

Szczerze mówiąc do Twoich potrzeb dobrałaś chyba jeden z najlepszych sprzętów, jakie mogłaś. Oczywiście są droższe i lepsze smartfony, ale SGSIII w swojej klasie cenowej jest chyba najbardziej uniwersalny. Skoro też odrzucasz Sony, to ciężko zaproponować cokolwiek innego. LG raczej odpada, bo nie przychodzi mi do głowy nic sensownego. Jedynie HTC mogłoby przypasować, ale oni mają drogie smartfony, które są stosunkowo słabe technicznie.
Marvi

Re: Alternatywa dla SGS III?

przez anna123 » 17 sty 2014 13:05

Marvi napisał(a):Szczerze mówiąc do Twoich potrzeb dobrałaś chyba jeden z najlepszych sprzętów, jakie mogłaś. Oczywiście są droższe i lepsze smartfony, ale SGSIII w swojej klasie cenowej jest chyba najbardziej uniwersalny. Skoro też odrzucasz Sony, to ciężko zaproponować cokolwiek innego. LG raczej odpada, bo nie przychodzi mi do głowy nic sensownego. Jedynie HTC mogłoby przypasować, ale oni mają drogie smartfony, które są stosunkowo słabe technicznie.

Dzięki, to tylko mnie utwierdziło w tym, że trzeba w końcu zapolować na tę trójeczkę :)
anna123

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!