Pierwszy Smartfon , Lenovo A830 Czy WARTO??

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Pierwszy Smartfon , Lenovo A830 Czy WARTO??

przez Malinkamichalinka1 » 04 lip 2017 11:24

Tez zdecydowałam się na ten telefon i jestem zadowolona. Planowałam ściągnąć sama z Chin, ale postanowiłam, że kupię w empixie. Fajnie się sprawuje ten telefon, bez zawieszania mimo zapchanej karty, bardzo wydajnie chodzi. Prócz tego fajnej jakości zdjęcia, dobry wyświetlacz. Polecam
Malinkamichalinka1

Re: Pierwszy Smartfon , Lenovo A830 Czy WARTO??

przez Folredernikjak » 23 paź 2017 09:22

A według mnie lepiej zainwestowac w coś porządnego i mieć tel na lata, jak np. iphone 8, tutaj dual sim nie trzeba bo wszystko możesz mieć w chmurze. Jak ktoś jest zainteresowany to tu widziałam już troche recenzji: https://www.ceneo.pl/55381561 Do najtańszych nie należy ale po co kupowac cos taniego tylko po to żeby po pol roku kupować nowy.
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona