Jaki smartfon kupić

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon kupić

przez PAWIAN61 » 16 sty 2014 17:08

Witam jaki smartfon mozecie mi polecic do 500zl bede go glownie uzywał do pisana sms, internetu. Mysle nad nokia lumia 520 lub 620 ale sam nie wiem, moze wy mi cos polecicie
PAWIAN61

Re: Jaki smartfon kupić

przez Psiarz24 » 16 sty 2014 17:33

Witam,
Smartphony z serii Lumia mogę z czystym sercem polecić :) Windows phone chodzi płynnie, bez najmniejszych zacięć. Nawet na telefonach budżetowych. Lumie 620 i 520 są bardzo podobne, lecz 520 posiada 4 calowy ekran a 620 3,8 więc 520 lepsza będzie do internetu. Lumia 620 posiada powłokę ClearBlack co daje fajny efekt.. Baterie mają zbliżoną pojemność, choć 520 ma pojemniejszą. Lumia 620 posiada equalizer a 520 niestety takowego nie posiada. Lumia 620 posiada jeszcze funkcję NFC. W tej cenie odradzam telefony z Androidem, będzie za słaba specyfikacja i będzie lagował. Dodatkowo na Windowsa jest wiele ciekawych aplikacji od Nokii. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem 625 ;) Ja bym wybrał 620 :) Posiada piękną, dwukolorową obudowę.
Pozdrawiam,
Psiarz24
Psiarz24

Re: Jaki smartfon kupić

przez Karl » 16 sty 2014 20:03

Popieram Psiarz24, do takich celów Windows Phone spisze się znakomicie - zarówno z Lumii 520 jaki 620 będziesz zadowolony. Ze smartfonów z Androidem to chyba jedynie jakieś używki albo coś chińskiego, a z Windows Phone masz pewną Nokię.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!