Vertis2 PLUS

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Vertis2 PLUS

przez loloagaaa » 16 sty 2014 20:34

Witam ,chciałabym się zapytać czy warto kupić ten telefon, czytałam rózne opinie i wygląda ,że jest super jak za taką cenę (około 320 zl) z 2 latami gwarancji .Jeśli ktoś miała styczność z tym modelem to bardzo prosiłabym o podanie zalet oraz wad .Wiem ,że aparat jest słaby .. trudno ,a czy na wyświetlaczu nie ma pikseolozy ? Za każdą odpowiedź będę wdzięczna ,a może też ona rownież przyda się innym osobom ,ktore zastanawiają się nad tym zakupem tak jak ja :)
Nowy

Re: Vertis2 PLUS

przez Geek » 16 sty 2014 21:51

Witaj!

Szczerze mówiąc w tej cenie chyba nie znajdziesz niczego lepszego. Pikselozy nie będzie na pewno, bo rozdzielczość jaką tu masz to 480 x 800 pikseli, co przy 4" nie ma prawa pikselować. Overmax Vertis-02 Plus to według mnie w tej kwocie hit. Co prawda można by zamówić coś lepszego z Chin, ale bez gwarancji. Z markowych sprzętów to chyba jedynie LG L3 II mógłby stawać w szranki, ale jest nieporównywalnie gorszy pod względem podzespołów. Pod spodem daję jeszcze filmik, na którym możesz zobaczyć jak "na żywo" wygląda i działa ten smartfon:

Geek

Re: Vertis2 PLUS

przez Hans » 17 sty 2014 08:08

Kurcze smartfon jak za taką kasę prezentuje się naprawdę fajnie. Ciekawe, czy nie rzucałbym nim o ścianę po miesiącu użytkowania :P Ale zakładam, że nie powinno być tak źle.
Hans

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!