OVERMAX VERTIS-02, czy QUANTUM 4 GoClevera?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

OVERMAX VERTIS-02, czy QUANTUM 4 GoClevera?

przez Jaix » 18 sty 2014 19:31

Witam, mam dylemat dotyczący wyboru "smartfonu" w przystępnej dla mnie cenie :)
Zastanawiam się na Vertis'em 02 od Overmax'a oraz Quantum'em 4 GoClever'a. Ceny obu telefonów są bardzo zbliżone, tylko który ma lepszą specyfikację? :)
Smartfon ma służyc głównie do przeglądania internetu przez AERO 2 oraz od czasu do czasu chciałbym w coś pograc. Aparat raczej nie potrzebny ;)
Mam nadzieję, że ktoś pomorze mi w wyborze lub zaproponuje coś swojego :D

Z góry dziękuje :D
Jaix

Re: OVERMAX VERTIS-02, czy QUANTUM 4 GoClevera?

przez Pantsoffski » 18 sty 2014 23:42

Zakładając, że mówisz o Vertis-02 a nie Vertis-02 Plus, to wybrałbym GoClevera. Sprzęty są do siebie bardzo zbliżone, wręcz takie same, jednak w Overmax siedzi 2 MP kamera a w GoClever 5 MP. Wiem, że one obydwie są raczej cienkie, ale to zawsze plus dla GoClevera. QUANTUM 4 jest też od Overmaxa trochę cieńszy ale za to wyższy.

Recka GoClevera:

Recka Overmaxa:

Uczestnik

przez Marqs » 27 mar 2014 11:20

W GoClever siedzi 2 MP aparacik jakby co. a telefon sprawuje sioę berdzo fajnie - jedynie za dużo jest aplikacji wgranych standardowo i nie wszystkie z nich można odinstalować - jedynie można je wyłączyć.
Marqs

przez czamar » 03 kwi 2014 00:28

a nie lepiej kupic jakiegoś markowego chińczyka, a nie polskie brandy chińskich no name.
czamar

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!