Smartfon 700 złotych

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon 700 złotych

przez Piotrek » 21 sty 2014 13:18

Witam. Mam dylemat ponieważ uzbierałem 700 złotych na telefon a nie wiem jaki wybrać. Zastanawiałem się nad HTC One S ale nie jestem jeszcze pewny. Czy polecił by mi może ktoś jakiś inny telefon o podobnych parametrach oraz cenie do 700zł?
Piotrek

Re: Smartfon 700 złotych

przez Ykk » 21 sty 2014 13:22

Witaj,

ma być nowy czy używany? Preferujesz jakieś marki, czy chińskie wynalazki też mogą być? Czego wymagasz od smartfona, do czego chcesz go używać?
Ykk

przez Piotrek » 21 sty 2014 13:24

Wolałbym nowy telefon. Jeżeli chodzi o marki to wybierałbym ze znanych typu sony htc samsung. Telefon jest mi potrzebny do słuchania muzyki, surfowania po internecie no i oczywiście do rozmów i smsów.
Piotrek

przez Ykk » 21 sty 2014 16:03

W takim razie HTC One S to faktycznie dobry wybór. Sprzęt ma fajny aparat, świetny ekran AMOLED, sporo pamięci no i jest wydajny a HTC wydało dla niego aktualizację do Jelly Bean. Poleciłbym też Samsunga Galaxy S III mini, ale od tego HTC jest jednak gorszy. Fajnym wyjściem może być Sony Xperia T - ma dużo pamięci wewnętrznej (16GB), ekran HD, świetny aparat 13MP no i wydajne rdzenie Krait. Sony zaplanowało też aktualizację do 4.3 Jelly Bean, więc świetne wyjście według mnie.

Ja bym więc wybrał Xperię T. Z HTC One S jest ten problem, że w sprzedaży są dwie wersje - ze słabym i mocnym prockiem, a to czasami ciężko odróżnić.
Ykk

przez Gość » 21 sty 2014 18:24

Dzięki wielkie za opinię. Jeżeli jednak ktoś jeszcze miałby coś do powiedzenia na ten temat to chętnie poczytam.
Gość

przez Pyrtolotolo » 21 sty 2014 21:22

A ja pozwolę sobie się zgodzić z Ykk, bo Xperia T wydaje się tu najrozsądniejszym smartfonem. Najlepiej idź do jakiegoś salonu i sam sprawdź czy Ci pasuje, bo to nigdy nie wiadomo. Ogólnie fajna zabawka, co robi też dobre zdjęcia. HTC One s też fajny, ale Sony Xperia T według mnie lepsza.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!