Telefon do 900zl

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon do 900zl

przez Gość » 25 sty 2014 18:40

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem telefonu najlepiej z androidem ale niekoniecznie. Głównie zależy mi na tym aby telefon spełaniał następujące wymagania:
-jakość wyświetlacza
-bateria
-aparat
-brak zacięć/resetów

Wyżej wymienione wymagania są priorytetami więc bardzo by mi zależało żeby były jak najlepsze. Dodam, że raczej telefonu będę używał do przeglądania internetu, słuchania muzyki czy jako gps. Kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć to 800-900zł. Moje typy to Xpera SP i Moto G ale jestem ciekawy Waszych typów i wszelkich za i przeciw. Dzięki!
Gość

Re: Telefon do 900zl

przez SmartFan » 25 sty 2014 22:04

Witaj,

Twoje typy są dobre, ale Xperia SP nie ma najlepszego ekranu. Miałem ten smartfon i ekran TFT to raczej relikt przeszłości, który niestety Sony nadal stosuje. Bateria w tym smartfonie jest oczywiście jak najbardziej ok, aparat też spoko.

Co do Moto G, to ma świetny ekran, dobrą wydajność i super zoptymalizowany system, więc nic tam nie przytnie. Bateria też jest super - przy umiarkowanym korzystaniu starcza na 3-4 dni. Niestety aparat radzi sobie dobrze, ale tylko jak jest jasno. W gorszym świetle szumi i pojawiają się rozmycia.

Co ja mogę polecić? Szczerze mówiąc szukanie smartfona z dobrą baterią i takimi wymaganiami to niezłe wyzwanie. W tej cenie ciężko coś znaleźć, ale według mnie mógłbyś jeszcze popatrzeć na Samsunga Galaxy S III. Ma piękny ekran, dobry aparat, przyzwoitą baterię no i działa płynnie - a dostanie nawet w marcu aktualizację do najnowszego Androida, KitKat, więc tak szybko się nie zestarzeje.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!