Jaki telefon wybrać do 700zł ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon wybrać do 700zł ?

przez yolo.swAG. » 28 sty 2014 07:42

Witam,chciałbym kupic telefon max do 700zł.Telefon głównie ma mi służyć do słuchania muzyki ,robienia zdjec (jak na swoja polke cenowa )i oczywiscie do dzwonienia.Myślałem nad :
LG F5
HTC DESIRE/ONE S
SONY XPERIA M
LG L7 II
Co do systemu i marki to mi kotek :)Ważne żeby telefon służył 2-3 lata i był dobry :)
yolo.swAG.

Re: Jaki telefon wybrać do 700zł ?

przez Geek » 28 sty 2014 08:29

Hej,

ma być nowy, czy używki też wchodzą w grę?
Geek

przez yolo swag » 28 sty 2014 13:27

raczej nówki
yolo swag

przez Karl » 28 sty 2014 17:51

A co powiesz na Sony Xperia T? Świetny aparat, na pewno lepszy niż we wszystkich sprzętach, które podawałeś. Wydajność też super, poza tym T dostanie Andka 4.3 Jelly Bean, więc spoko. Co do słuchania muzy to Xperia T zapewni Ci audio na najwyższym poziomie. No i cena - nówkę spokojnie w tym budżecie dostaniesz.
Karl

przez yolo » 28 sty 2014 21:15

szczerze to za stary według mnie ale nawet jak patrze na allegro go nie dostane do 700zł
yolo

przez Karl » 28 sty 2014 22:36

Z tych co podałeś najsolidniejszy wydaje się HTC One S, chociaż on też nie jest nowy a z aktualizacjami stoi jeszcze gorzej niż wspominany tu Xperia T. Wiem jednak, że T faktycznie nie dostaniesz do tej kasy - jedyne nowe egzemplarze to jakieś sprowadzane z Chin.

Możesz się też zastanowić nad Xperią M, chociaż jak na Sony to ten sprzęt robi nienajlepsze zdjęcia, no i ekran TFT nie powala.

Ja na Twoim miejscu mocno bym się zastanowił nad Motorolą Moto G. Smartfon wydaje się idealny, ma jednak dwie wady - aparat sprawuje się dobrze za dnia, a w ciemności niestety trochę gorzej. Niestety do 700 zł kupisz jedynie egzemplarze z 8 GB pamięci wewnętrznej, której nie można rozszerzyć kartą microSD. O ile na muzykę to starczy, to na filmy czy też gry już nie. Mimo wszystko Moto G jest naprawdę świetna i nowa - a co najważniejsze, dostaje zawsze świeże aktualizacje systemowe od Google, a to mega ważne jeśli smart ma służyć długo.
Karl

przez yolo » 29 sty 2014 08:24

A xperia L ?Bo się wydaje w porzadku.
yolo

przez yolo » 29 sty 2014 08:40

patrzyłem ale z gwarancja był by problem .
yolo

przez Geek » 29 sty 2014 09:10

Jeśli masz do wyboru Xperię L, to jak najbardziej możesz ją brać pod uwagę. Smartfon jest tak naprawdę bardziej rozbudowaną wersją Xperii M. Wydajność super, ekran i aparat ok.
Geek

przez yolo » 29 sty 2014 10:24

http://tablica.pl/oferta/sony-xperia-t- ... 3c19f4da34 myślisz ,że lepiej zapłacic 70zł wiecej i kupic uzywana t czy l?
yolo

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona