Jaki telefon wybrać do 700zł ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Jaki telefon wybrać do 700zł ?

przez Karl » 29 sty 2014 11:07

Xperia T ma na pewno lepszy i większy ekran (HD), na którym oglądanie filmów lub przeglądanie netu będzie dużo przyjemniejsze niż na 4.3" ekranie Xperii L. Wiadomo też, że Xperia T dostanie aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean, a to wielki plus (dla Xperii L nie ma póki co planów odnośnie dalszych aktualizacji, chociaż obstawiam, że też coś dostanie). No i kluczowy aspekt to aparat, który w Xperii T gromi ten w Xperii L (tu masz porównanie: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone3=4958 ).

Co do wydajności to Xperia T jest mimo wszystko trochę wydajniejsza niż L, a w dodatku ma dwa razy więcej pamięci wewnętrznej. W skrócie - ja tam bym brał Xperię T.
Karl

przez yolo » 29 sty 2014 16:48

myślisz ,że taka xperia T ,uzywana posluzy mi 2-3 lata ?A i jest aktualizacja juz dostepna?
yolo

przez Pantsless » 29 sty 2014 17:07

W jakim sensie ma posłużyć 2-3 lata? Chodzi Ci o aktualizacje systemowe? Jeśli o to pytasz, to nie ma szans. Nawet Nexus ma niecałe dwa lata ważności na aktualizacje. Co do awaryjności, to nie powinno być problemu.
Zaawansowany

przez yolo » 29 sty 2014 21:50

Nie mi chodzi o bezawaryjność .Bo pierwszy raz planuje zakup używanego telefonu za 700 zł i mam watpliwosci ,bo za ta cene mozna kupic nowy telefon,ktory pochodzi 2 lata .I sie troche boje ,bo 700 zl ulica nie chodzi ;d
yolo

przez Geek » 29 sty 2014 22:35

Akurat ta Xperia T do której podawałeś linka ma chyba jeszcze prawie 2 lata gwarancji, więc nie masz się o co martwić. Co do awaryjności - to wiele zależy od szczęścia, bo zdechnąć może nawet najbardziej bezawaryjny sprzęt. Mimo wszystko nie słyszałem, żeby z Xperią T były jakieś większe problemy.
Geek

przez yolo » 29 sty 2014 22:42

sorrki ,że tak dupe truje .Ale czy xperia t jest lepsza od moto g ? Bo tak jak ogladam ta motorole to coraz bardziej mi sie podoba a 5gb pamieci mi by wystarczyło .
yolo

przez Marvi » 30 sty 2014 10:28

Moto G na pewno będzie szybciej działać i dostawać dłużej aktualizacje. Mimo wszystko Xperia T jest wydajniejsza, ma fajniejszy ekran, dużo lepszy aparat - ja tam bym wybrał mimo wszystko Xperię T, bo przecież jakieś zdjęcia jednak chcesz robić.
Marvi

przez swAg » 30 sty 2014 10:44

dobra to juz jestem zdecydowany na xperie t :).A ona dostanie jeszcze jakies aktualizacje do jakies kit-keta ?
swAg

przez swaggg. » 30 sty 2014 11:19

http://tablica.pl/oferta/okazja-sony-sp ... 4NkOL.html czy lepiej kupic sp bo znalazłem w ładnej cenie ?
swaggg.

przez Geek » 30 sty 2014 11:29

Xperia T KitKata raczej nie dostanie. Xperia SP ma jedynie przewagę baterii, reszta raczej gorsza niż w T.
Geek

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona