Który ze smartfonów

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Który ze smartfonów

przez wamp1 » 29 sty 2014 13:44

Siemano!
Mam możliwość wyboru smartfona a że kompletnie się na tym nie znam to zwracam się do Was z pomocą w wyborze. Z pośród tych które podam zależy mi chyba najbardziej na kręceniu w miarę dobrej jakości filmów. Generalnie prosiłbym Was żebyście napisali który wybrać i jakoś to uzasadnić. Do wyboru mam:
- Samsung Galaxy Fame
- Samsung Galaxy Ace
- Nokia Lumia 520

Pozdro
Użytkownik

Re: Który ze smartfonów

przez Karl » 29 sty 2014 14:19

Witaj,

Samsungi kręcą filmy w rozdzielczości zaledwie VGA, w Lumii 520 masz 720p (HD). Wybierz oczywiście Nokię, bo kręci najlepsze filmy i robi najfajniejsze foty z tej trójki. To ogólnie niezły smartfon.
Karl

przez Karl » 29 sty 2014 14:24

A tu masz jeszcze przykładowe filmy:

Galaxy Fame:

Galaxy Ace:

Lumia 520:

Karl

przez wamp1 » 29 sty 2014 18:01

dzięki, a patrząc na całokształt nie tylko fotki i viedo, to lumia też najlepiej wypada?
Użytkownik

przez Geek » 29 sty 2014 21:30

Zdecydowanie, bo te Samsungi (szczególnie Ace) to już trochę niedzisiejsze i stare padła. Z Lumii zdecydowanie będziesz bardziej zadowolony - ten smartfon jest o ok. dwie klasy wyżej niż Ace i Fame.
Geek

przez Gość » 29 sty 2014 21:45

spoko dzieki wielki a jeszcze pytanie jak sie ma lumia do galaxy s3 mini?
Gość

przez Psiarz24 » 29 sty 2014 23:39

To zależy czego oczekujesz od smartphona i samego OS. Windows Phone jest stabilny, 36 miesięczna gwarancja aktualizacji a android to masa aplikacji, choć niekoniecznie potrzebnych :) Galaxy s III mini to całkiem porządny sprzęt, 2 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,00 Ghz tak samo jak w lumi ;) Lumia ma 512 mb ramu a galaxy 1gb, ale w lumi 512 jest to wystarczająca ilość. Samsung posiada jedną, bardzo ważną cechę, a mianowicie diodę LED. Posiada również NFC. Ja bym szczerze wybrał galaxy sIII mini
Pozdrawiam
Użytkownik

przez Marvi » 30 sty 2014 10:27

Galaxy S III mini ma też od Lumii 520 lepszy ekran, wykonany w technologii AMOLED.
Marvi

przez Gość » 01 lut 2014 00:19

dzieki wielki panowie, wybralem Lumie, powiedzcie mi jeszcze czy w takich telefonach tez trzeba formatowac baterie? i ewentualnie na jakiej zasadzie sie to odbywa?
Gość

przez Gość » 01 lut 2014 11:22

i jescze pytanie czy do takiego smartfona potrzebuje jakiegos dodatkowego antyvirusa czy nie?
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona