Która Xperia?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Która Xperia?

przez Mathieu » 29 sty 2014 16:27

Witam.
Myślę o zakupie telefonu, obecnie mam Samsunga Omnie 2 nie polecam, dlatego chce sie wyrwać od niego i kupić sobie którąś z Xperi (Niekoniecznie musi być od Sony)
Mój budżet to około 900 zł. Myślałem o Sony Xperia SP, ale piszcie swoje typy. (Oby nie Windows)
Z góry dzięki ;)
Nowy

Re: Która Xperia?

przez Pantsless » 29 sty 2014 16:42

Witaj na forum!

Powiedz nam jeszcze tylko, czego od smartfona wymagasz i do czego go będziesz używać, to ułatwi pomoc w wyborze.
Zaawansowany

przez matheu » 30 sty 2014 17:24

Głównie by mi służył do słuchania muzyki ,czasem grania,robienia zdjec i oczywiscie dzwonienia.I zeby bateria dobrze trzymala.
matheu

przez Karl » 30 sty 2014 17:59

Xperia SP to na pewno dobry wybór, jeśli stawiasz na żywotność baterii. Ekran niestety jest w niej średni, a kamera raczej przeciętna. Jeśli chcesz mieć wydajność, ekran i aparat na najwyższym poziomie - rozważ Xperię T. Na na Twoim miejscu pomyślałbym też nad Samsungiem Galaxy S III, bo to mega uniwersalne urządzenie, z przyzwoitym aparatem, fenomenalnym ekranem i niezłym czasem pracy baterii. Za 900 zeta powinieneś spokojnie jakiegoś kupić.
Karl

przez Mathieu » 01 lut 2014 23:18

Oczywiście niekoniecznie musi byc to xperia :)
Patrzyłem HTC ONE X - ktoś może sie o niej wypowiedzieć?
Potrzebuje telefonu głownie do słuchania muzyki, grania, używania aplikacji i robienia zdjęć (przednia i tylnia kamera)
Dobrze jakb miał dobry ekran, i dobrym prockiem ;)
Nowy

przez Pyrtolotolo » 02 lut 2014 00:52

One X wypada raczej gorzej w porównaniu do proponowanego wcześniej SGS3. Samsung ma przede wszystkim ładniejszy ekran, do grania również się spokojnie nada, a aparat ma naprawdę niezły. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie mam przekonania do HTC - ich smartfony są drogie a oferują przy tym niezbyt wiele. Pamiętaj też, że One X nie dostanie już aktualizacji, a S III dostanie KitKata.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!